Петро Димінський: "Ведемо переговори з форвардами, які класом не поступаються ані Ковєлю, ані Батісті". 10-01-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Почесний президент запевнив, що "Карпати" не залишаться без нападників
10.01.2008
четверг
23:58
Петро Димінський: "Ведемо переговори з форвардами, які класом не поступаються ані Ковєлю, ані Батісті"
Рейтинг публикации
Почесний президент запевнив, що "Карпати" не залишаться без нападників

«Кількома нашими гравцями цікавляться серйозні європейські клуби, що готові вже заплатити «Карпатам» великі гроші, - повідомив у коментарі Інформаційному центру ФК «Карпати» Почесний президент клубу Петро Димінський. - Однак я не можу продати цих футболістів, поки ми не знайдемо їм гідної заміни. Сьогодні ми не можемо обійтися без них, це основні гравці, які потрібні команді».

Петро Димінський запевнив, що «Карпати» не залишаться без нападників. «Не варто забувати, що в нас є і Фещук, який ще не сказав свого останнього слова. Ми з Валерієм Яремченком дуже на нього розраховуємо, я бачив, що він тренується з великим бажанням. Зараз ми ведемо переговори з форвардами, які класом не поступаються ані Ковєлю, ані Батісті. Зрештою, Ковєль теж є нашим гравцем» - підсумував Почесний президент «Карпат».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК „Карпати”
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com