Юлія Тимошенко взялася за Євро. 11-01-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Прем’єр-міністр впевнена в успішному завершенні всіх підготовчих робіт з проведення Євро-2012
11.01.2008
пятница
22:12
Юлія Тимошенко взялася за Євро
Рейтинг публикации
Прем’єр-міністр впевнена в успішному завершенні всіх підготовчих робіт з проведення Євро-2012

Кабінет Міністрів 16 січня має намір затвердити новий склад організаційного комітету з підготовки й проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році, а також затвердити організаційну структуру такої підготовки.

“16 січня Уряд розгляне два проекти постанов, першим затверджуємо новий склад організаційного комітету, другим - узгоджену всіма зацікавленими учасниками організаційну структуру управління і підготовки проведення Євро-2012. Всі документи, що стосуються теми загального управління і проведення Євро-2012, ми повинні розглянути на наступному засіданні Уряду”, - наголосила Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко під час наради з підготовки та проведення в Україні Євро-2012. Зокрема, Глава Уряду доручила Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту до 16 січня внести на затвердження Кабінету Міністрів проекти відповідних документів.

При цьому Прем’єр-міністр наголосила на необхідності чіткого розподілу обов’язків між профільними відомствами та визначення основного координуючого органу, який займатиметься питаннями підготовки до Євро-2012.

Юлія Тимошенко також зазначила, що сьогодні необхідно активізувати діяльність з підготовки чемпіонату Європи з футболу, оскільки попередній Уряд зірвав усі строки прийняття першочергових рішень для початку підготовки до Євро-2012. “У нас залишилося обмаль часу для того, щоб відпрацювати План дій з підготовки та проведення Чемпіонату Європи з футболу, створити всі структурні підрозділи, скоординувати всі органи влади для досягнення мети – успішного проведення Євро-2012. Думаю, що ця нарада стане стартом для того, щоб здійснити нам цю роботу”, - сказала Глава Уряду.

Тому, на думку Юлії Тимошенко, необхідно негайно розробити “низку серйозних організуючих документів” та розглянути їх не пізніше 13 лютого на засіданні Уряду, зокрема, План дій та фінансовий план з підготовки та проведення Євро-2012, перелік ключових інфраструктурних об’єктів, які мають бути побудовані. Однак, як зазначила Глава Уряду, потрібно, насамперед, визначити першочерговий перелік заходів, які не можуть чекати, поки буде розроблено загальний план дій.

Окрім цього, Юлія Тимошенко вважає за необхідне залучити міжнародних консультантів до процесу підготовки до проведення чемпіонату. У цьому контексті Прем'єр-міністр доручила Міністерству економіки, Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерству закордонних справ вивчити досвід Німеччини, Австрії й Швейцарії у проведенні аналогічних футбольних заходів.

Насамкінець, Юлія Тимошенко висловила впевненість в успішному завершенні всіх підготовчих робіт з проведення Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. “Я переконана в тому, що наша нова урядова команда вчасно підготує Євро-2012, що Євро-2012 в Україні пройде красиво та успішно”, - зазначила Глава Уряду.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Урядовий портал
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com