Гравці ФК "Львів" приступили до занять. 14-01-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Для підопічних Степана Юрчишина з 15 січня розпочались трудові будні

Олександр Паук
14.01.2008
понедельник
23:58
Гравці ФК "Львів" приступили до занять
Рейтинг публикации
Для підопічних Степана Юрчишина з 15 січня розпочались трудові будні

Для підопічних Степана Юрчишина, головного тренера ФК «Львів» з 15 січня розпочались трудові будні. Футболісти перебували у заслуженій відпустці. Адже після завершення футбольного року необхідно було відновити сили. До того ж рік видався непростим. Команда непогано зіграла у Кубку України, а у першості України (перша ліга) фінішувала серед призерів.

Команда перший збір проведе у Львові. До 26 січня футболісти завдяки акробатиці, аеробіці та плаванню відновлюватимуть координацію тіла. Кроси служитимуть зміцненню фізичної готовності, а заняття у футзалі сприятимуть покращенню техніки володіння м’ячем.

Головний керманич Степан Юрчишин, зазначив, що незважаючи на третє місце команди у турнірній таблиці, перед гравцями не ставиться особливих завдань. Головне, щоб молодь демонструвала футбол хорошої якості. Тоді й буде відповідний результат. До того ж команда перебуває у стадії становлення, - наголосив пан Юрчишин.

За «синьо-золотих» весною ймовірно не виступатимуть Андрій Бурдіян, Станіслав Гончарук, Андрій Петров, Андрій Ільчишин, Олег Теплий та Сергій Лобойко. Ці футболісти ще визначаються де продовжать свою кар’єру.

Натомість Іван Рябовол з Євгеном Зарічнюком допомагатимуть «Княжій» зі Щасливого виборювати путівку до першої ліги.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com