Росіяни і білоруси проігнорували мирову ініціативу Сафіулліна щодо вирішення конфлікту з Ковєлем . 15-01-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
11 січня президент ПФЛ України надіслав листа на адресу ФК "Карпати", ФК "Сатурн" та ФК "Динамо" (Мінськ)
15.01.2008
вторник
22:59
Росіяни і білоруси проігнорували мирову ініціативу Сафіулліна щодо вирішення конфлікту з Ковєлем
Рейтинг публикации
11 січня президент ПФЛ України надіслав листа на адресу ФК "Карпати", ФК "Сатурн" та ФК "Динамо" (Мінськ)

«Ми надіслали листи трьом сторонам щодо зустрічі й обговорення ситуації, але поки що до мене не надійшло пропозицій від сторін. Так, єдине що «Карпати» вже погодилися вирішувати конфлікт і готові приїхати на зустріч. А відповідей від рамєнського «Сатурна» й мінского «Дінамо» так і не було», – про це 15 січня у коментарі ЗІКу заявив президент Професіональної футбольної ліги України Равіль Сафіуллін.

У той же час в коментарі ЗІКу генеральний директор ФК «Карпати» Олександр Єфремов заявив, що готовий приїхати до Києва разом зі спортивним директором Юрієм Дячуком-Ставицьким задля вирішення конфлікту навколо переходу білоруського легіонера «Карпат» Лєаніда Ковєля до рамєнського «Сатурна». Але при умові, що Ковєль приїде до Львова, як цього вимагає клуб, і «цивілізовано поспілкується з керівництвом ФК «Карпати».

Довідка ЗІКу

11 січня президент ПФЛ України Равіль Сафіуллін надіслав листа на адресу ФК "Карпати", ФК "Сатурн" та ФК "Динамо" (Мінськ), в якому висловив занепокоєння ситуацією, що склалася навколо Лєаніда Ковєля. Аби вже найближчим часом обговорити спірні питання, він запрошує до Києва представників трьох клубів. Про своє рішення Професіональна футбольна ліга України попросила повідомити клуби до 15 січня 2008 року.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: "Західна Інформаційна Корпорація" Інформаційний центр ФК „Карпати”
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com