"Карпати" готують пакет документів у дисциплінарні органи ФІФА. 18-01-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Львів’яни більше не будуть вести діалогу з динамівцями...
18.01.2008
пятница
13:58
"Карпати" готують пакет документів у дисциплінарні органи ФІФА
Рейтинг публикации
Львів’яни більше не будуть вести діалогу з динамівцями...

Мінське "Динамо" надало відповідь на офіційний лист ФК "Карпати" (№ 60 від “14” січня 2008р.), розповсюдивши його у засобах масової інформації. Генеральний директор ФК "Карпати" Олександр Єфремов запевнив Інформаційний центр клубу, що востаннє реагує на подібні послання білоруського клубу і готує необхідний пакет документів у дисциплінарні органи ФІФА:

"Як бачимо, "Динамо" продовжує гнути свою лінію, безпідставно стверджуючи. що гравець "Карпат" Лєанід Ковєль належить їм. Мотивують вони це тим, що начебто повернули гроші, які "Карпати" свого часу перевели згідно домовленості на рахунок "Динамо". Насправді ж ці гроші "Карпати" не отримували. З боку "Динамо" була спроба їх повернути, однак банк не прийняв кошти, адже мінський клуб не зумів належним чином сформулювати своє платіжне доручення.

Крім того, позиція "Динамо", яка базується на їхньому суб`єктивному трактуванні пункту 6 контракту між клубами, є слабкою, і, що головне, вкрай непорядною. Адже попередніми пунктами контракту чітко обумовлено механізм продажу трансферних прав на гравця Ковєля, якого "Карпати" дотримались вчасно, повністю і коректно. Ми більше не писатимемо листів, попереджень на адресу "Динамо". З жалем констатую, що керівники мінського клубу вдались до образ у кожному своєму листі, використовуючи термінологію "перекручуємо, обманюємо, фальсифікуємо, нікчемні" і таке інше, що в офіційному листуванні не припустимо. Ніхто не давав права керівникам мінського клубу ображати ФК "Карпати", адже ми жодного разу, жодним словом не виявили неповагу до керівників білоруського клубу. Вони ж у кожному листі постійно принижують нашу честь і гідність. Утім, впевнений, це їм відгукнеться пізніше.

Тож повторюю: більше у діалог з "Динамо" ми вступати не будемо і вже готуємо необхідний пакет документів у дисциплінарні органи ФІФА. Нехай нас розсудять найвищі футбольні інстанції. Дуже прикро, що історія, яка так оптимістично починалася, так погано завершується. А починалась вона наприкінці лютого минулого року міцним рукостисканням двох президентів клубів й обіцянками про плідну і добропорядну співпрацю."

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com