Валерій Яремченко: "Трагедії з демаршу Ковєля не робимо". 22-01-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Головний тренер команди поділився враженнями від проведеної роботи у Трускавці
22.01.2008
вторник
16:15
Валерій Яремченко: "Трагедії з демаршу Ковєля не робимо"
Рейтинг публикации
Головний тренер команди поділився враженнями від проведеної роботи у Трускавці

"Карпати" повернулися з першого відновлюваного тренувального збору у Трускавці, на якому львів’яни основну увагу приділяли фізичним кондиціям і взагалі не працювали з м’ячем. Після приїзду до Львова головний тренер команди поділився враженнями від проведеної роботи.

– У Трускавці ми виконали усі заплановані заходи. Оцінювати нашу працю буду після того, як побачу свою команду у тренувальних поєдинках у Туреччині. Туди ми вирушаємо після кількаденного перебування у Львові – уже 25 січня.

– У пресі з’явилася інформація, що до лав команди на турецькому зборі приєднається четверо потенційних новачків…

– Є багато кандидатур, які ми обговорюємо, але сказати наразі щось конкретне я не можу. Точно з нами вирушать Денис Кожанов, Ігор Ощіпко та Тоні Алегбе, які натхненно працювали на першому зборі. Їхнім ставленням до справи я залишився задоволеним, тепер перегляну їх безпосередньо на футбольному полі.

– Який настрій у колективі після того, як Лєанід Ковєль у такий недипломатичний спосіб покинув "Карпати"?

– Що можна сказати? Кожна людина сама обирає свій шлях. Я розмовляв з Ковєлем перед відпусткою і казав, що якщо він хоче змінити команду, ніхто цьому не перечитиме. Просто потрібно усе робити цивілізовано… На жаль, сьогодні такі речі, як клубний патріотизм, уже не актуальні. У команді залишився неприємний осад, адже Ковєль був частиною клубу, розділяв з нами перемоги та поразки. Неприємно, коли молода людина лише почала здобувати собі ім’я у футболі і таким чином змінює місце праці; їде, навіть не подякувавши партнерам. Але, звісно, ніхто трагедії з цього не робитиме.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com