Контрольний матч. "Кривбас" - "Зестафоні" (Грузія) 0:1. 31-01-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Наступного дня після поєдинку із польським чемпіоном криворізький "Кривбас" провів ще одну зустріч
31.01.2008
23:38
Контрольний матч. "Кривбас" - "Зестафоні" (Грузія) 0:1

Наступного дня після поєдинку із польським чемпіоном криворізький "Кривбас" провів ще одну зустріч. Суперником нашої команди стала грузинська команда "Зестафоні", що наразі посідає 2-е місце в чемпіонаті Грузії.

Поєдинок приніс успіх грузинській команді, хоча ніяк не можна сказати, що криворіжці поступалися своєму супернику. Досить сказати, що тричі Іващенко опинявся віч-на-віч з воротарем "Зестафоні", але не використав свій шанс. У другій половині матчу Юрій Коломоєць навіть зрівняв рахунок в грі (рахунок було відкрито в середині першого тайму), але взяття воріт було скасовано.

"Кривбас": Хіді, Ебанда, Котелюх, Грановський, Ндрека, Бульку, Рожков, Грицук, Данилюк, Іващенко, Лусіо. У другому таймі на поле виходили Коломоєць, Зільс, Іванов.

Наступну гру "Кривбас" має провести 2 лютого. Суперник - російський клуб "Динамо" (Барнаул), що є дебютантом першої російської ліги.