Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
19-річний вихованець іванофранківського футболу вирушив в Анталью, де спробує довести тренерському штабу свої претензії на місце в основному складі
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
04.02.2008
понедельник
11:06
Воротарська рокіровка: на збори "Карпат" вирушив Новак
Рейтинг публикации
19-річний вихованець іванофранківського футболу вирушив в Анталью, де спробує довести тренерському штабу свої претензії на місце в основному складі

Тренувальний табір "Карпат" у Туреччині поповнився воротарем Андрієм Новаком. 19-річний вихованець іванофранківського футболу вирушив в Анталью, де спробує довести тренерському штабу свої претензії на місце в основному складі, яке наразі належить Мацею Налєпі. Про це Інформаційному центру ФК "Карпати" повідомив генеральний директор клубу Олександр Єфремов.

«Цей перспективний воротар добре працював на зборах і у матчах. Новак має хорошу реакцію, сильно грає на лінії воріт. Є, звісно, помилки у його діях, адже, як усім молодим футболістам, йому ще бракує стабільності. Та я дуже радий, що він вирушив у Туреччину на збір до основної команди» - додав тренер «Карпат-2» Вадим Білоцерківський.

Юрій Мартищук вирушив у зворотньому напрямку і підтримуватиме форму за індивідуальним графіком, складеним для нього тренерським штабом "зелено-білих". "Юрко останнім часом дещо понизив до себе вимоги, насамперед у психологічному плані. Можливо, навіть дещо «перегорів». Він - молода людина, у нього ще все попереду, вірю, що Мартищук вже найближчим часом виправить свої помилки і втрутиться у боротьбу за місце в «основі».

За словами Олександра Єфремова, карпатівці тренуються з величезним бажанням, чому сприяє й чудова погода: «Валерій Яремченко проводить дуже цікаві, нестандартні, азартні, насичені тренування. В колективі чудовий мікроклімат, видно, що гравці скучили за футболом під час свят, й тепер надолужують це».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com