Валерій Яремченко про розмову з Сьоміним, матч проти ЦСКА та іспанські умови . 14-02-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Головний тренер «Карпат» розповів Інформаційному центру про перебування команди на Піренеях
14.02.2008
четверг
22:41
Валерій Яремченко про розмову з Сьоміним, матч проти ЦСКА та іспанські умови
Рейтинг публикации
Головний тренер «Карпат» розповів Інформаційному центру про перебування команди на Піренеях

Головний тренер «Карпат» розповів Інформаційному центру про перебування команди на Піренеях

- З командою не полетіли двоє основних центральних півзахисників – Ґодвін і Кірильчик. Хто замінить їх у товариських матчах?

- На їхні місця є п’ять претендентів: Ткачук, Худоб’як, Женюх, Бідловський та Голодюк.

- Цими днями в Іспанії триває турнір «Кубок Атлантики», де грають троє молодих карпатівці – Сагайдак, Мартинюк і Сворак. Двоє з них теж можуть зіграти у центрі поля. Є можливість, що вони приєднаються до табору «Карпат»?

- Ні, вони не зможуть до нас прилетіти. Справа в тому, що хлопці зараз не на Піренейському півострові, а на Канарських островах. Це ніби й Іспанія, але до континенту потрібно три години летіти. Після завершення турніру у них закінчиться термін віз і вони полетять до Києва. Та навіть звідти хлопці не зможуть до нас приєднатися – поки вони виготовлятимуть нові візи, ми вже повернемося до Львова.

- Які новини з табору команди?

- Всі здорові, активно тренуються, роботою я задоволений. Нових гравців на оглядинах наразі немає, але, можливо, ще хтось під`їде.

- Чи задоволені ви спаринг-партнерами: ЦСКА, «Малагою» і «Хорсенсом»?

- Це серйозні суперники. Дамо шанс проявити себе молодим хлопцям, побачимо, як вони зможуть замінити досвідченіших гравців. ЦСКА гратиме проти нас основним складом. Якби у нас було більше гравців, ми б зіграли тут і проти московського «Динамо».

- Київське «Динамо» відмовилося грати проти ЦСКА через велику відстань між тренувальними таборами команд – близько 200 кілометрів. У вас не було розмови, щоб зіграти спаринг проти киян?

- Я щойно говорив з Юрієм Сьоміним і Сергієм Ребровим, динамівці саме біля нас тренуються. Але у нашій розмові про спаринг не йшлося. У нас заплановано три гри, а цього, в принципі, має вистачити. Не варто забувати, що у карпатівців зараз серйозні навантаження.

- Іспанські умови вас влаштовують?

- Звичайно, погода тут зараз прекрасна, умови для роботи чудові. Це все, що потрібно для нормального тренувального процесу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК „Карпати”
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com