Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
У п’ятницю у Будинку футболу відбулось засідання Комітету з атестування футбольних клубів ФФУ, на якому обговорили хід атестації клубів вищої, першої та другої ліг на сезон-2008/2009
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
29.02.2008
пятница
23:30
 "Закарпатье" может не пройти аттестацию
Рейтинг публикации
У п’ятницю у Будинку футболу відбулось засідання Комітету з атестування футбольних клубів ФФУ, на якому обговорили хід атестації клубів вищої, першої та другої ліг на сезон-2008/2009

У п’ятницю, 29 лютого, у Будинку футболу відбулось засідання Комітету з атестування футбольних клубів ФФУ, на якому обговорили хід атестації клубів вищої, першої та другої ліг на сезон-2008/2009. Також були підтверджені «Заяви про незалежність» та розглянуті програми розвитку дитячо-юнацького футболу в професіональних клубах на 2008 рік. По завершенні зібрання голова Комітету з атестування футбольних клубів, перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко поспілкувався з журналістами.

Надважливий напрям

«Атестація футбольних клубів − один з пріоритетних напрямів роботи УЄФА, − наголосив Сергій Стороженко. − Адже саме завдяки ліцензуванню забезпечується чи не найголовніший принцип футбольних турнірів − рівність команд на старті змагань. В Україні ж цьому аспектові приділяється все більше уваги в контексті створення Прем’єр-ліги. Загалом, можемо констатувати, що клуби вищого дивізіону готові до того, аби надати всі необхідні документи для проходження атестаційних процедур. Також, що дуже важливо, у всіх клубах розробили програми розвитку дитячо-юнацького футболу».

Помітний прогрес

Звісно, без проблемних моментів у вищій лізі не обходиться. Певні ризики пов’язані, наприклад, із ужгородським «Закарпаттям», столичним «Арсеналом», львівськими «Карпатами». Однак, як зазначив голова Комітету з атестування клубів, вони таки можуть бути подолані. «Взагалі, за ті п’ять років, що ФФУ проводить атестацію у вищій лізі, ми досягли неабияких зрушень. Так, на аренах встановлені індивідуальні пластикові крісла, ведеться відеоспостереження, створені необхідні умови для евакуації глядачів, забезпечене ознайомлення вболівальників з розробленими федерацією правилами поведінки на стадіоні тощо. І це лише стосується інфраструктури − того, що лежить на поверхні. А ще ж була проведена титанічна робота в інших аспектах, таких як фінансовий, правовий, адміністративно-кадровий тощо».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФК "Закарпаття"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com