Олександр Єфремов: "Істерія мінських динамівців підтверджує нашу правоту". 20-03-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Гендиректор "Карпат" коментує заяву президента білоруського "Динамо" щодо справи Ковєля
20.03.2008
четверг
14:36
Олександр Єфремов: "Істерія мінських динамівців підтверджує нашу правоту"
Рейтинг публикации
Гендиректор "Карпат" коментує заяву президента білоруського "Динамо" щодо справи Ковєля

- Хочу заявити офіційно: останні заяви керівника мінського «Динамо» Юрія Чижа, утім, як і попередні, це чиста брехня, пересмикування фактів і провокування громадськості. Хоча така істерія львівський клуб вже не обурює, а радше підтверджує нашу правоту.

Скарга щодо незаконного трансферу футболіста Лєаніда Ковєля скерована клубом кур’єрською поштою UPS до Палати з вирішення спорів ФІФА (FIFA Dispute Resolution Chamber) 31 січня 2008 року листом № 112. 5-го лютого справу було доставлено до ФІФА, про що ФК «Карпати» отримав лист-підтвердження. Скарга була викладена клубом англійською мовою на десяти сторінках із долученими 23-ма додатками. Відповідачами по справі є ФК «Динамо» (Мінськ), ФК «Сатурн» (Рамєнскоє) та футболіст Лєанід Ковєль. При потребі копії документів можуть бути надіслані на адресу будь-якої організації, що цікавиться цією справою. Підготовкою справи займається працівник комітету з питань статусу та трансферів гравців ФІФА Маріана Йонссон, на чий запит від 13-го лютого ФК «Карпати» листом №128 від 21-го лютого надіслав додаткові матеріали по справі Ковєля. Тож говорити про те, що ФК «Карпати» «похоже никаких бумаг в ФИФА не отправляли» - цілковита брехня. Також ФК «Карпати» не звертався до ФК «Сатурн», керівництво якого робить вигляд, що їх ця справа не стосується. Ми зверталися у вівторок, 18 березня, до мінського «Динамо», керівництво якого вже кілька разів після 15-го січня намагається перерахувати в ФК «Карпати» суму 430.000 доларів США. Ми відправили їм побажання не надсилати подібних пропозицій до повного завершення розгляду справи згідно нормативних документів ФІФА. А також повідомили: якщо динамівці бажають залагодити це питання, то повинні надати нам 50% трансферної суми від продажу Ковєля в «Сатурн», 430.000 доларів США за те, щоб ми згідно контракту повернули їм права на гравця, а сам Лєанід Ковєль повинен публічно вибачитись перед керівництвом та гравцями львівського клубу, яких він образив.

- Коли можна очікувати на вердикт ФІФА щодо справи Ковєля?

- За моєю інформацією розгляд справи Ковєля у ФІФА протягом двох тижнів буде завершено.

- Лєанід Ковєль фігурує в офіційній заявці рамєнського «Сатурну». Яким чином це стало можливо?

- Це не наші проблеми. Він і за «Карпати» заявлений, і трансферний сертифікат його досі перебуває в Україні. А те, що Білоруська Федерація Футболу протизаконно видала два сертифікати на Ковєля – нехай це буде їхній головний біль.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com