Генеральний директор ФК "Кривбасу" вибачається. 02-04-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Один з керівників криворізького клубу у суддівській кімнаті в некоректній формі висловив своє невдоволення діями арбітрів
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
02.04.2008
среда
14:34
Генеральний директор ФК "Кривбасу" вибачається
Рейтинг публикации
Один з керівників криворізького клубу у суддівській кімнаті в некоректній формі висловив своє невдоволення діями арбітрів

Після матчу 23 туру БІОЛА-Чемпіонату України з футболу «Кривбас» - «Нафтовик-Укрнафта» у підтрибунному приміщенні криворізького стадіону «Металург» відбувся прикрий та неприємний випадок. Генеральний директор ФК «Кривбас» Олександр Затулко не стримавши емоцій після матчу, що був програний «Кривбасом», у суддівській кімнаті в некоректній формі на підвищених тонах висловив своє невдоволення діями суддівської бригади.

- Так, - каже Олександр Володимирович, - я не стримався. Вся та атмосфера, яка склалася навколо ФК «Кривбас» останнім часом, наклала свій відбиток і на нас – керівників клубу та його співробітників. Звичайно це не виправдання, це лише пояснення того нервового стану, в якому клуб працює останні тижні. Я не повинен був цього робити. Мої емоції – це лише мої емоції. Давати оцінку діям суддівських бригад, особливо «по гарячих слідах», неприпустимо для керівників клубів та його функціонерів. Навіть якщо на нашу думку арбітри припустились помилок. На те є відповідні органи в Федерації футболу.

Я визнаю свою провину та хочу принести поважним людям, до яких я міг поставитись неприпустимо різко, свої глибокі вибачення.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Кривбас"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com