Контрольний матч. "Карпати" - "Металургс" (Лієпая, Латвія) 5:0. Злива моментів, злива голів. 23-01-2009 Премьер-лига - UA-футбол
Третій матч "Карпат" на тренувальних зборах в Туреччині відбувся на слизькому полі, у дощову погоду, за сильного вітру
23.01.2009
19:24

«Карпати»: Романенко, (Новак 60), Кобін (Петрівський 60), Мілошевіч (Гурський 64), Тубіч, Ощипко (Бідловський 60), Женюх (Мартинюк, 66), Худоб`як (Ткачук 46), Гурулі (Голодюк 41), Кожанов (Кополовець 46), Діабі (Фурта 66), Зеньов (Сілва 46).

Голи: Діабі 38, Кобін 49, Петрівський 67, Фурта 72, Кополовець 85

Третій матч «Карпат» на тренувальних зборах в Туреччині відбувся на слизькому полі, у дощову погоду, за сильного вітру. Тренерський штаб «Карпат», обираючи стартовий склад команди, вирішив поберегти Сергія Кузнецова, який напередодні зазнав мікроушкодження. Капітан команди Сергій Пшеничних й надалі займається за індивідуальною програмою після перенесеної операції на коліні.

Карпатівці з перших хвилин заволоділи тотальною перевагою, яка, утім, втілилась у гол лише на 38-й хвилині. Івуарійцю Сулейману Діабі, який перебуває на оглядинах у таборі «Карпат», залишилось закотити м’яча у порожні ворота після ідеальної передачі Сергія Зеньова. Раніше ж карпатівці створили щонайменше чотири гольові нагоди. Спочатку на 5-й хвилині Діабі обіграв захисника, прострілив на Зеньова, однак той не влучив у ворота. На 16-й хвилині тому ж Зеньову бракувало лічених сантиметрів після прострілу у виконанні Дениса Кожанова. 19 та 28 хвилини матчу подарували карпатівцям два виходи сам-на-сам: спочатку момент не використав Діабі, потім – Сандро Гурулі. Грузину, до речі, через ушкодження довелось ще до перерви залишити футбольне поле.

Вже на початку другого тайму карпатівці збільшили рахунок: Ігор Ощипко вдало виконав передачу зі штрафного на Василя Кобіна, удар якого низом був бездоганним – 2:0.

На 65-й хвилині Неманья Тубіч гарматним пострілом здалеку потурбував кіпера суперників – м’яч пролетів над поперечкою. Через хвилину Олег Голодюк змарнував черговий вихід на побачення з воротарем, а ще через одну Тарас Петрівський вдало зіграв головою після подачі кутового – 3:0. На 72-й хвилині Юрій Фурта пройшов правим флангом, навісив на дальню стійку, звідки Михайло Кополовець повернув м’яча юному нападнику – 4:0. Через лічені хвилини мав забивати вже сам Кополовець, однак після проходу й передачі у виконанні Петрівського пробив впритул зі стійкою. За 10 хвилин до фінального свистка після ефектної комбінація Сілва – Голодюк – Сілва й удару останнього суперника врятував воротар. Утім, без забитого м’яча Кополовцю піти з поля не судилося: Михайло використав вивірений пас низом від Андрія Ткачука – 5:0.

Останній перед поверненням до Львова спаринг карпатівці проведуть 27 січня. Суперником «зелено-білих» буде срібний призер чемпіонату Сербії «Воєводіна» (Нові Сад).