Кому належить "Арсенал"?. 26-01-2009 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Фактично на сьогодні власником ФК «Арсенал» й досі залишається Вадим Рабинович...
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
26.01.2009
понедельник
08:57
Кому належить "Арсенал"?
Рейтинг публикации
Фактично на сьогодні власником ФК «Арсенал» й досі залишається Вадим Рабинович...

Гучні заяви в. о. президента Прем'єр-ліги Віталія Данилова щодо розслідування причетності до купівлі столичного клубу «Арсенал» Ігоря Коломойського, безперечно, струсонули футбольну громадськість. Прем’ер-ліга у вітчизняному футболі організація нова, так само, як відносно нещодавно публічними для громадськості стали і її власники.

До їхніх слів нині будуть уважно прислухатися, а надто дивитися, наскільки керманичі елітних клубів відповідатимуть за свої ж таки слова. Як кажуть, сказав «а», говори й «б».

Та виявляється, там, де, здавалося б, усе має бути більш-менш зрозуміло, – зараз сутінки (стосовно нового господаря клубу). На всю країну Вадим Рабинович заявив про те, що своє дітище він продав. В цьому контексті напівжартом а напівсерйозно звучала різна ціна продажу: від однієї гривні до пляшки хорошого коньяку, однак факт продажу до суспільства був донесений. Тобто, Рабинович уже не президент клубу. Дещо туманно вийшло з тим, хто все ж таки придбав цей самий клуб. За лічені дні у різноманітних засобах масової інформації встигли пролунати різні імена – нинішнього мера Леоніда Черновецького, його сина Степана Черновецького, мільярдера і власника «Дніпра» Ігоря Коломойського (з чого й почався галас).

Однак, як-то кажуть, менше треба слухати, а більше зважати на факти. А вони виявилися такими. Коли ми спробували отримати у прес-служби прем’єр-ліги відповіді на актуальні питання, нам повідомили наступне: на сьогодні підстав для проведення розслідування немає. На даний момент до прем’єр-ліги не надійшло офіційних документів, які б підтверджували те, що у клуба змінився власник. Фактично на сьогодні власником ФК «Арсенал» й досі залишається Вадим Рабинович. Ні більше, ні менше. Але ж офіційні повідомлення з вуст самого Вадима Зіновійовича вже пролунали. Одразу ж виникає підозра, що подачу документів до прем’єр-ліги про продаж клубу затримують навмисне. Може, наші дорогі мільйонери думали, що, по старій звичці, можновладці зроблять «фінт вухами», як це було раніше, і ніхто не зверне уваги на те, що Ігор Коломойський є співвласником (чи власником) вже, дай, Боже, четвертого за ліком клубу, а сталося навпаки? Тобто, тепер офіційна подача документів дасть привід розпочати розслідування... Та дивує нашу газету не той факт, що про продаж оголошено, а документи не подаються, а те, що на офіційному сайті клубу було написано, що 51 відсоток належить пану Черновецькому, 30% – Ігорю Коломойському, 19% – третім особам. Ми так розуміємо, що якщо сайт офіційний, то інформація теж офіційна. Чи, може, там працюють люди, які розуміються на Футболі так само, як і їхній колишній президент? Скажіть, як можна було на офіційному інтернет-ресурсі викласти інформацію, яка є прямим підтвердженням порушення регламенту ФІФА і УЄФА! До речі, ситуація має кумедне продовження: щойно ця новина викликала резонанс, офіційний сайт «Арсеналу» сам же себе заперечив, назвавши свою попередню новину інформацією «колишнього офіційного сайту». Щиро кажучи, сміх та й годі. Бо адреса сайту залишилася та сама! За якими такими критеріями він став колишнім?! До речі, на цьому самому сайті Володимир Зіновійович досі значиться як президент клубу. А отже, шановне панство, чи потрібні наразі ще якісь документи? Що ж, почекаємо офіційних папірців...

А щодо всієї цієї історії, то, на жаль, на прикладі одного клубу видно все наше вітчизняне футбольне господарство – безлад, закулісні ігри, непрофесіоналізм.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Олексій Комаровський, «Український футбол», Пресинг
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]