Контрольний матч. "Карпати" - "Войводіна" 2:2. 28-01-2009 Премьер-лига - UA-футбол
Перед поверненням до Львова "Карпати" урізноманітнили свою статистику контрольних матчів
28.01.2009
20:49
Контрольний матч. "Карпати" - "Войводіна" 2:2

В останньому матчі у Туреччині перед поверненням до Львова «Карпати» урізноманітнили свою статистику контрольних матчів, додавши нічию до двох перемог і однієї поразки.

«Карпати» - «Войводіна» - 2:2 (2:1).

"Карпати": Романенко, Кобін (Петрівський 63), Мілошевіч, Тубіч, Ощипко (Бідловський 76), Ткачук (Женюх 44), Худоб`як (Мартинюк 76), Гурулі (Голодюк 20), Кожанов (Діабі 60), Кополовець (Зеньов 55), Кузнецов (Сілва 70).

Голи: Худоб`як (7), Голодюк (34) - ? (15), ? (75).

Як повідомив Інформаційному центру клубу тренер «зелено-білих» Володимир Безуб`як, другий поспіль спаринг за участю «Карпат» відбувся за не надто сприятливої погоди. І хоч цього разу не падав дощ, гравцям обох команд дошкуляв сильний вітер. Суперники львів’ян, за словами тренера, грали дуже агресивно, порушуючи правила у безневинних ситуаціях, тож арбітру частенько доводилось тягнутися за жовтою карткою. Не обійшлось і без вилучення - щоправда, у складі «Карпат». Після двох попереджень поле залишив Андрій Ткачук, але за домовленістю між командами з правом заміни. Утім, ще раніше, вже на 20-й хвилині був змушений піти з поля Алекс Гурулі – грузинський півоборонець «Карпат» у другому матчі поспіль зазнає ушкодження. Натомість повністю відновився від мікротравми Сергій Кузнецов, а от його тезка Пшеничних ще не готовий до контрольних поєдинків після операції й продовжує займатися за індивідуальною програмою.

Вже на 7-й хвилині карпатівці відкрили рахунок: Ігор Ощипко потужно зарядив зі штрафного у поперечку, а Ігор Худоб`як був першим на добиванні. Вже через 8 хвилин сербам вдалось відновити рівновагу: Всеволод Романенко не зміг витягнути м’яча після удару зі штрафного через стінку у «дев`ятку» воріт. На 18-й хвилині Сергій Кузнецов змарнував вихід сам-на-сам з голкіпером «Войводіни», пробивши повз ворота. Невдовзі шанс зробити «дубль» не використав Худоб`як, здалеку пробивши у сантиметрах від хрестовини.

На 34-й хвилині карпатівці таки досягли свого: після прострілу Дениса Кожанова відзначився Олег Голодюк. У наступні 10 хвилин дві нагоди відзначитись мав Кузнецов: спочатку він відгукнувся на небезпечну флангову подачу у виконанні Ощипка, але не дотягнувся до м’яча, аби переправити його у ворота, а після розіграшу комбінації з Кожановим нападник «Карпат» пробив вище воріт.

Другий тайм також пройшов під диктовку нашої команди. На 48-й хвилині триходівка Ощипко-Кополовець-Кожанов завершилась ударом останнього з 10-ти метрів – і знову над поперечкою. На 68-й хвилині вже Олег Голодюк потурбував голкіпера небезпечним пострілом з далекої відстані. Сербській команді все ж вдалося вдруге у матчі зрівняти рахунок: на 75-й хвилині захисник «Войводіни» підключився до подачі після розіграшу кутового й ударом головою розстріляв ворота Романенка – 2:2.

31 січня зранку львівська команда літаком вирушить до Києва, звідки автобусом попрямує до Львова.