Мар’ян Марущак: "Усе цікаве - попереду". 31-01-2009 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Капітан "синьо-золотих левів" - про особливості зимової підготовки
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ

http://fclviv.com.ua/ Олександр Паук
31.01.2009
суббота
01:56
Мар’ян Марущак: "Усе цікаве - попереду"
Рейтинг публикации
Капітан "синьо-золотих левів" - про особливості зимової підготовки

На тренувальному зборі у селищі міського типу Щасливе львівські футболісти провели під орудою головного тренера команди Сергія Ковальця доволі хороше заняття. Про те, як готувалися футболісти до сезону розповідає найдосвідченіший гравець і капітан «синьо-золотих левів» Мар’ян Марущак.

- Мар’яне, які заняття входили у програму тренувального процесу команди?

- Ми приділяли багато уваги роботі у гімнастичних залах і роботі з м’ячами. Також не забуваймо, що команда зіграла три непоганих спаринг-матчі. Суперники хоча й не були вимогливими, але для нас ці поєдинки мали важливе значення. Необхідно було і себе перевірити і команду в цілому.

- На чому базувалась тренувальна програма Сергія Ковальця?

- Я так розумію, що основна увага приділялася заняттям із м’ячами. Не було кросів і обійшлося без фізичних перевантажень. Ми працювали так, щоб кожен міг усвідомити для чого існує футбол. Усі заняття були дуже повчальними і корисними.

- Але, мабуть, все ж і добряче намучились?

- Збори є зборами. Тож, не без цього, але цей труд, яким нас наділяли тренери ми повинні компенсувати у більш вдалі та успішніші виступи у чемпіонаті. Якщо ми і витрачали свої сили, то таким чином щоб їх акумулювати у якісну командну гру. Задля цього варто солідно попрацювати.

- З командою працює дует молодих тренерів, у минулому досвідчених футболістів…

- Розумію про що йдеться мова. Я переконаний, що для кожного наставника тренувальний процес це - своєрідна святиня, у яку не кожному дано увійти. Як для Сергія Івановича так і для Юрія Володимировича Беня, на мою думку, цей тренувальний збір та й для нас футболістів, став черговим багажем знань. Кожен тренер бачить футбол через призму свого «я». Один віддає перевагу фізичній готовності, через що, мабуть, сам пройшов, інший намагається приділяти увагу роботі з м’ячем. Та у порівнянні до своїх попередників теперішні наші наставники намагалися впроваджувати нам більше тактико-технічної новизни. Інакше кажучи - вчать по-новому мислити і грати у футбол. А час покаже чого ми навчились.

- Ти у команді – найдосвідченіший футболіст, що нового почерпнув для себе?

- З одного боку можу сказати, що мене уже важко чимось здивувати, але на даний час можу сказати, що усі заняття, які ми проводили під керівництвом Сергія Івановича були цікавими і багатими на всілякі комплексні тренувальні елементи. Я ще раз наголошую, що кожен новий тренер завжди чимось приємним і несподіваним дивує своїх підопічних. Щодо себе, то я більше уваги приділяв особистій психології і заняттям із м’ячем. Для мене, воротаря це – надзвичайно важливо.

- У команді появилася група новачків, що скажеш з цього приводу?

- Переважно це молоді гравці із ФК «Княжа», яких ще добре не знаю. Але можу сказати, що усі вони перспективні і кожен докладає максимум зусиль задля того щоб дорівняти футболістам рівня вищої ліги. Хлопці отримали чудовий шанс вирости у класних футболістів. Тож, не повинні цієї можливості втрачати.

- У Туреччині розставити усі крапки над «І»?

- Справді, в Анталії проведемо заключний збір. Тренери вноситимуть останні штрихи у формування бойової одинадцяти і визначаться із складом. Будуватиметься фактично нова команда, перед якою стоятиме дуже важливе завдання.

- За сім’єю нудьгуєш?

- Якось над цим не задумувався, адже основний напрямок думок спрямований на підготовку до сезону. А у роботі про все забувається. Збори завершаться швидко. Усе цікаве - попереду. Знаєш, як буває у спорті: команда - рідна сім’я. Я підпорядкував себе професіонально справам клубу, честь якого представляю і захищаю.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]