Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Минулого сезону нападник ФК "Львів" належав до "передовиків" команди
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
14.02.2009
суббота
18:50
Євген Чепурненко: "Покладаю надії на себе і на все краще"
Рейтинг публикации
Минулого сезону нападник ФК "Львів" належав до "передовиків" команди

Минулого сезону нападник ФК «Львів» належав до «передовиків» команди. Однак доля «розвернула» спортивну кар’єру футболіста у протилежному напрямку. Тепер молодий гравець всіляко намагається позбутися негативу. Однак зазнавши важкої травми, спортовець вимушено опинився поза командою. Про пережите розповідає Євген Чепурненко.

- Євгене, що з тобою сталося після успішної осені 2007 року? Адже після того, як тебе обрано до першолігової символічної збірної, по весні ти перебрався до ФК «Княжа» зі Щасливого, але твоя гра виявилась далекою від ідеалу…

- Самому не віриться, що я тоді так «високо виліз». Проте із цього успішного періоду залишились лишень хороші спогади про тренерів, які повірили у мене та партнерів, котрі допомагали мені у грі. До певної міри я «впіймав зірочку» і як наслідок, знизив до себе вимоги. Тож, дуже швидко здав свої передові позиції. Особливо після того, як переїхав у Щасливе виступати за ФК «Княжа». З одного боку поруч столиця, а з іншого - ФК «Львів» почав виступати у Прем’єр-лізі, натомість «княжичі» щойно увійшли туди, де я встиг здобути визнання. Залишись надалі у команді Юрчишина, зі мною цього б не трапилось. Поза тим тренерські зміни також не пішли на користь ні мені, ні молодій команді. Через що ми із ФК «Княжа» довго не могли знайти свою гру. Відповідно не клеїлась гра і не було хорошого результату.

- Ось ти говориш, що не пішла гра. А, що б сталося, якщо б ти потрапив до якогось вищолігового клубу. Мабуть, ще складніше було б адаптуватися?

- Не знаю, що сталося б. Можливо хтось би вчасно «поставив мене на місце». Та я гадаю, що про це більше не варто говорити.

- Тобто «шампанський настрій» вивітрився разом із содовими бульбашками ситра?

- Гадаю, що так і безповоротно. Адже подорослішав і після «науки» став розумнішим. А найважливіше - я отримав від життя важливий і повчальний урок, який більше не повторю.

- Проте підступна доля продовжувала «дарувати» тобі прикрі несподіванки і матч проти київського «Динамо-2» міг увійти до твого реєстру, як останній…

- У цьому злощасному матчі ніщо не віщувало біди. Грали простенький «товарняк». В одному із епізодів за верховий м’яч, я головою зіткнувся із Дмитром Кушніровим. «Дістав у чоло». Падаючи, як виявилось, отримав струс мозку середньої степені, втратив свідомість. Однак мої клопоти у цьому калейдоскопічному епізоді не закінчились.

- Це щось на зразок кадру із фільму жахів…

- Можна й так назвати. Адже падаючи, невдало підвернув ногу і пошкодив гомілку (надрив зв'язок). Тож, усе як у популярній комедії: «Прийшов до тями – гіпс!». Я тільки тепер усвідомлюю наслідки цього трагізму. Та завдяки вмілим рукам нашого лікаря Миколи Миколайовича і масажиста Олександра Аркадійовича залишився живим. Користуючись нагодою кажу їм велике «ДЯКУЮ! Аж страх бере, що могло мене спіткати.

- Який вердикт винесли лікарі?

- «Приписали» чотирнадцять днів ліжкового режиму. Тепер уже виконую прогулянки. А невдовзі розпочну легкі пробіжки. Так, що поправляємось.

- Що буде далі і чи ставиш собі ціль вибороти місце у складі «синьо-золотих»?

- Сподіваюся, що все буде гаразд. Бо моїм першочерговим завданням залишається закріпитися у ФК «Львів» і вибороти місце у складі команди, з якою досягав славних перемог. Можна сказати, що розпочинатиму свою львівську кар’єру заново. Та я вірю у те, що Сергій Іванович Ковалець допоможе мені вирости у класного футболіста. Зі свого боку я повинен довести, що можу грати у футбол ще краще, аніж я це робив восени 2007 року. Але за умови, що потраплю до основи львівського клубу, який вважаю своїм і рідним. Тож, будемо боротися задля майбутніх перемог і покладаю надії на себе і на все краще.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com