Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Управління безпеки Прем’єр-ліги провело у штаб-квартирі робочу нараду з офіцерами безпеки клубів-учасників Об’єднання
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
17.02.2009
вторник
10:30
Підвищена увага до безпеки на стадіонах
Рейтинг публикации
Управління безпеки Прем’єр-ліги провело у штаб-квартирі робочу нараду з офіцерами безпеки клубів-учасників Об’єднання

У зв’язку з наближенням весняної частини «ЕпіЦентр Чемпіонату України з футболу» Управління безпеки ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ провело у штаб-квартирі робочу нараду з офіцерами безпеки клубів-учасників Об’єднання. На ній були присутні віце-президент Федерації футболу України Борис Воскресенський, заступник начальника Департаменту громадського порядку МВС України Володимир Салімський, начальник Управління Центрального апарату СБ України Володимир Пахнюк та координатор з питань підготовки до Євро-2012 МНС України Богдан Чорний.

Була розглянута низка актуальних питань, зокрема, обговорювався комплекс заходів, спрямованих на підвищення рівня безпеки на стадіонах та забезпечення громадського порядку на матчах змагань ПЛ шляхом тісної співпраці Управління безпеки ПЛ і служб безпеки клубів-учасників з ФФУ за безпосередньої участі правоохоронних органів та фан-клубів/фан-рухів. Відбувся обмін думками і прийняте рішення розробити єдину систему професіональної підготовки стюардів, а також налагодити роботу постійно діючого Координаційного центру і телефону довіри «Гаряча лінія футболу».

Обговорювані питання та шляхи їх реалізації, направлені на підвищення безпеки проведення змагань, були підтримані всіма учасниками робочої наради, які підтвердили свої наміри документально, підписавши Меморандум офіцерів служб безпеки Учасників ПЛ.

Результати роботи за всіма вищевказаними напрямками будуть детально висвітлюватися на офіційному сайті ПЛ.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fpl.ua
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com