Лига Пари-Матч (Украинская Премьер-Лига)
Відбулася робоча нарада фахівців, які відповідають за комерційну діяльність у клубах Прем’єр-ліги
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
21.02.2009
суббота
10:41
ПЛ зібрала фахівців з комерційної діяльності клубів
Рейтинг публикации
Відбулася робоча нарада фахівців, які відповідають за комерційну діяльність у клубах Прем’єр-ліги

Відбулася робоча нарада фахівців, які відповідають за комерційну діяльність у клубах ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ. На зустрічі були обговорені важливі поточні питання діяльності ПЛ у цьому напрямку. Узгоджені проекти стратегічних рішень будуть винесені на Загальні збори Учасників ПЛ для розгляду та затвердження.

Головуючий на зібранні комерційний директор ПЛ Вадим Галаган задоволений результатами засідання робочої групи:

- Нам вдалося не лише обговорити поточні питання, а й окреслити вектори майбутньої роботи. На одні й ті самі речі у кожного клубу ПЛ можуть бути свої погляди та аргументи, а нам вдалося шляхом дискусій та обговорень плідно попрацювати і дійти до консенсусу у багатьох важливих питаннях. Практика проведення таких засідань буде продовжена і у майбутньому.

На думку генерального директора ПЛ Максима Бондарева, зустрічі подібного формату обов’язково матимуть продовження. І не лише з приводу комерційної діяльності:

- Ми плануємо організовувати робочі групи за різними напрямками нашої діяльності. Зібрання такого роду дають можливість кожному з клубів ПЛ бути почутим, обґрунтувати свою позицію. Відтак, ми здатні оперативно та консолідовано приймати важливі рішення, що задовольняють більшість наших клубів. Функціонування робочих груп, без сумніву, сприятиме розвитку Прем’єр-ліги та якомога скорішому втіленню важливих ідей у життя.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fpl.ua
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com