Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
На стадіоні "Княжа Арена" проходитимуть матчі команд Прем’єр-ліги
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
06.03.2009
пятница
09:43
Гранд-команди у Добромилі? Це вже реальність!
Рейтинг публикации
На стадіоні "Княжа Арена" проходитимуть матчі команд Прем’єр-ліги

Мешканці, а надто численні уболівальники нашого району, думається, із великим ентузіазмом прийняли звістку про те, що у Добромилі, на стадіоні «Княжа Арена», проходитимуть матчі команд Прем’єр-ліги, у яких ФК «Львів» прийматиме своїх суперників.

З цього приводу головою РДА Миколою Цепендою була скликана розширена нарада, з єдиною метою – обговорити усі деталі стосовно безпеки та достойного проведення наступних зустрічей у Добромилі. Тож і не дивно, що у ній взяли учать правоохоронці, пожежники, енергетики, зв’язківці, медики, дорожники, керівники інших служб та організацій району.

У нараді взяли участь директор ФК «Львів» Василь Лебідь, а також Роман Лаба, колишній гравець львівських «Карпат», а нині – спортивний директор ФК «Львів», з ними ж прибув і офіцер безпеки клубу Богдан Строгуш.

Василь Лебідь, взявши ініціативу у свої руки, насамперед, підкреслив, що рішення щодо проведення шести домашніх матчів ФК «Львів» на добромильській арені належить виключно Юрію Кіндзерському, нашому земляку та президенту клубу. За словами Василя Семеновича, цю ідею, після огляду стадіону, підтримали й керівники Федерації футболу України. Більше того, пан Кіндзерський, зважаючи на імовірну розбудову спортивно-оздоровчого комплексу «Смерічка», має намір у подальшому розширювати та модернізувати стадіон «Княжа Арена». Позаяк до нас приїжджатимуть імениті клуби з усієї України, поважні гості із Федерації футболу України та області. Тому місто Добромиль і район, у цілому, повинні виглядати належним чином. Іншими словами, господар має показати гостям «товар лицем». До того ж, для Старосамбірщини така новація обернеться певним зиском. Це і надходження до місцевих бюджетів та нові робочі місця для місцевих працівників, тощо.

Оскільки часу до першого поєдинку залишилось обмаль, то директор клубу попросив представників району та усіх служб, спільно працювати над виконанням низки нагальних завдань. Найважливішою із них проблемою залишається під’їзна дорога, яка веде до стадіону, але у даний час перебуває у плачевному стані. Над вирішенням цього питанням уже працюють дорожники району та облавтодору. Водночас, потребує ревізії освітлювальна система стадіону за необхідно налагодити надійний зв’язок. Не менш важливо виконати усі вимоги безпеки: санітарно-гігієнічні, протипожежні, екологічні, електро- і вибухобезпечні, громадського порядку та безпеки громадян і т. д. Слід подбати й про належну організацію роботи служб медпункту та чергування медичної допомоги, пожежних автомашин, надійну роботу охоронців порядку та стюардів, тобто людей, які працюватимуть на контролі при вході-виході на стадіоні.

У розрізі цих завдань, Микола Цепенда попросив поділитися своїми міркуваннями керівників служб. Зокрема, Андрій Волощак, начальник РЕМ, пообіцяв здійснити перевірку електросистеми, організувати роботу чергових електриків та підготувати до роботи аварійну дизельну підстанцію. Хоча, на його думку, слід би додатково ввести у дію ще дну електролінію.

Головний лікар Старосамбірської ЦРЛ Юрій Войтів, наголосив на тому, що для надання дієвої медичної допомоги на випадок нещастя, на стадіоні повинні чергувати дві «швидкі» з навченим персоналом. При цьому Юрій Ярославович запропонував власну схему – одну «швидку» виділяють наші медики, а іншу – купує клуб і передає її Добромильській лікарні в оренду. Одначе, у ході дискусії, що розгорілася із цього приводу, вирішили, що «швидкими», згідно із двосторонньою угодою, забезпечуватимуть наші медики. До слова, подібні угоди будуть складені між клубом та іншими партнерами – пожежниками, енергетиками, зв’язківцями, правоохоронцями, санепідслужбою. Між іншим, головний міліціонер району Мирон Заріцький повідомив, що у патрулюванні стадіону та прилеглої до нього території, візьмуть участь також правоохоронці з чотирьох райвідділів із навколишніх районів, а для додаткової охорони громадського порядку, залучатимуть львівський «Беркут».

Навіщо ж такі надзвичайні заходи безпеки? Тож Роман Лаба фахово роз’яснив це питання. Виявляється, такими є вимоги, встановлені для проведення матчів під егідою Прем’єр-ліги. Приміром, якщо під час гри на поле приймаючої сторони із трибуни полетить якийсь предмет – команду оштрафують на 500 «зелених», а якщо вибіжить бодай один уболівальник – господарі поля мають сплатити вже тисячу «баксів». Расистські прояви, зокрема, образливі вигуки на адресу «кольорових» гравців, карається штрафом на суму… 25 тисяч американських доларів! Тож, для ФК «Львів» такі штрафи річ небажана. Пан Лаба добре знає, яку важливу тему порушив, адже сам є членом дисциплінарного комітету Федерації футболу України. За його словами, деякі гранд-клуби, під час минулого футбольного сезону, були оштрафовані, за різного роду порушення на доволі значні суми. Зокрема, дніпропетровське «Дніпро» на 68 тисяч «гривень», а київське «Динамо» - 12 тисяч доларів.

Пишу це для того, аби наші уболівальники під час усіх матчів, які відбуватимуться у Добромилі на стадіоні «Княжа Арена» поводили себе толерантно і виважено по відношенні до команд і їх уболівальників. Інакше кажучи, так аби не зашкодити улюбленій команді…

Що ж до інших учасників наради, то вони теж висловили низку слушних міркувань. Наприклад, головний державний санітарний лікар району, Ігор Костирко наполягав на тому, аби під час ігор було налагоджено постійний лабораторний контроль за питною водою. Це ж стосується й відпочинкового комплексу «Бойківський двір» у селі Ясениця-Замкова, де перебуватимуть і харчуватимуться представники львівської команди.

Задля належного забезпечення охорони гравців додатково будуть задіяні пожежники, якими заопікується начальник Старосамбірського РВ ГУ МНС у Львівській області Іван Леськів. Чимало уваги звернуто й на роботу стюардів, яких обиратимуть із числа спортсменів та місцевих «козаків». Учасники наради обговорили й інші нюанси організації наступних ігор.

Роман Лаба, відповідаючи на запитання репортера газети «Голос Прикарпаття», повідомив, що львівські майстри шкіряного м’яча нині перебувають у чудовій спортивній формі, мають хороший настрій, і готові провести усі домашні матчі чемпіонату України Прем’єр-ліга у Добромилі на високому рівні тому надіються на потужну підтримку уболівальників.

Після завершення наради, її учасники побували у місті Добромиль, де оглянули «Княжу Арену» та провели перший інструктаж із вимог безпеки. Так що про виступи іменитих клубів, ви, шановні читачі, обов’язково прочитаєте на шпальтах вашої улюбленої газети.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ФК "Львів"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com