Бориса Воскресенського відсторонено від службових обов’язків. 11-03-2009 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Зміни в Комітеті з питань стадіонів
11.03.2009
среда
16:41
Бориса Воскресенського відсторонено від службових обов’язків
Рейтинг публикации
Зміни в Комітеті з питань стадіонів

Розпорядження №139 від 11 березня 2009 р.

За незадовільну підготовку матчу 19-го туру «Епіцентр»- чемпіонату України з футболу між командами ФК «Львів» − ФК «Металіст» (Харків), що відбувся 8 березня 2009 р. на стадіоні «Княжа-Арена» в м. Добромиль Львівської області, безпідставне рішення про можливість проведення матчу на стадіоні, який був неналежним чином оцінений і класифікований, та футбольному полі, яке не відповідало мінімальним регламентно-правовим вимогам проведення футбольного матчу, що потягло за собою чисельні критичні зауваження і скарги офіційних осіб та шанувальників футболу, −

1. Відсторонити з 11 березня 2009 року Воскресенського Бориса Михайловича від службових обов’язків голови Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань та винести це питання на розгляд наступного Виконкому ФФУ.

2. Обов’язки голови Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань покласти на першого віце-президента ФФУ Стороженка Сергія Михайловича.

3. Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань затвердити Реєстр стадіонів для проведення весняної частини змагань сезону-2008/09 серед клубів Прем’єр-ліги.

4. Комітету стадіонів та безпеки проведення змагань при затвердженні реєстру стадіонів особливу увагу звернути на те, щоб стадіони, на яких дозволяється проведенні матчів серед клубів Прем’єр-ліги, в обов’язковому порядку були обладнанні системою підігріву футбольного поля та мали якісну систему поверхневого та підземного відводу води з футбольного поля.

5. Адміністрації ФФУ направити це Розпорядження всім колективним членам ФФУ, членам Виконкому і Президії ФФУ.

6. Контроль за виконанням цього Розпорядження залишаю за собою.

Перший віце-президент, виконавчий директор ФФУ

Олександр Бандурко

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com