Народна команда ФК "Карпати": від слова до діла. 18-03-2009 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Підписали Меморандум з намірами створити у Львові "Народну команду ФК "Карпати"
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
18.03.2009
среда
21:02
Народна команда ФК "Карпати": від слова до діла
Рейтинг публикации
Підписали Меморандум з намірами створити у Львові "Народну команду ФК "Карпати"

18 березня, керівники міста, області та ФК «Карпати» підписали Меморандум з намірами створити у Львові «Народну команду ФК «Карпати», мова про яку ведеться ось уже кілька років. Нарешті головним діячам цього процесу вдалося знайти спільну мову.

Меморандум підписали: Почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський, голова Львівської ОДА Микола Кміть, голова Львівської облради Мирослав Сеник та міський голова Львова Андрій Садовий.

У Меморандумі йдеться, що «Народну команду «ФК «Карпати» створять з метою подальшого розвитку та популяризації футболу; для належної підготовки та проведення фінальної частини «Євро-2012» і будівництва для цього стадіону по вул. Стрийській – кільцевій дорозі у Львові. ТзОВ «КПФ «Карпати», Львівська міськрада та Львівська облрада, прийнявши відповідні рішення на сесіях, мають виступити засновниками ТзОВ.

При цьому ФК «Карпати» має внести у статутний фонд ТзОВ майно, сукупні валові активи, а також, у тому числі через залучення третіх осіб, кошти у розмірі 609 млн грн для будівництва стадіону. Львівська міськрада попередньо розглядає можливість внесення до статутного фонду ТзОВ об’єкти нерухомого майна стадіону «Україна», готелів «Львів» та «Гранд-Готель», нежитлові приміщення площею 293,1 кв. м. на пл. Міцкевича, 6/7 та 4 земельні ділянки: площею 17 га та 2,002 га по вул. Липова Алея (біля стадіону «Україна»), площею 1,8194 га по вул. Б. Януша, 1 (стадіон «Прогрес») та земельну ділянку по вул. Стрийська – кільцева дорога (за певних обставин).

Голова Львівської ОДА Микола Кміть повинен організаційно сприяти сторонам у досягненні мети. Голова Львівської облради Мирослав Сеник зазначив, що до травня обласна рада прийме відповідне рішення щодо втілення в життя підписаного меморандуму. А Андрій Садовий запевнив, що міська рада розгляне питання створення «Народної команди «Карпати» у «другому кварталі сесій», який розпочнеться з квітня.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com