Відбулося засідання №18 Дисциплінарного комітету ПЛ. 27-03-2009 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
"Шахтар", "Ворсклу" та "Динамо" оштрафовано за використання піротехнічних засобів
27.03.2009
пятница
10:11
Відбулося засідання №18 Дисциплінарного комітету ПЛ
Рейтинг публикации
"Шахтар", "Ворсклу" та "Динамо" оштрафовано за використання піротехнічних засобів

Дисциплінарний комітет ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ вирішив зупинити провадження по заяві футболіста О.Венглинського щодо невиконання ФК «Чорноморець» контрактних зобов’язань у зв’язку з отриманням відповідних клопотань сторін та укладенням між ними додаткової угоди № 2 до контракту про його дострокове розірвання та виконання клубом фінансових зобов'язань у термін до 01.05.2009 р.

Задовольнити обопільне клопотання футболіста Р.Валєєва та ФК «Чорноморець» про зупинення провадження по цій справі у зв’язку з триваючими переговорами між сторонами щодо врегулювання спірних відносин.

Закрити провадження по заявам футболістів А.Корнєва та К.Мжавандзе у зв’язку з погашенням ФК «Чорноморець» заборгованостей по контрактним зобов’язанням.

За запалення вболівальниками команд піротехнічних засобів під час матчів 21-го туру Епіцентр Чемпіонату України:

1. ФК «Шахтар» зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 100 у.о. у гривневому еквіваленті (запалення одного піротехнічного засобу).

2. ФК «Ворскла» зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 100 у.о. у гривневому еквіваленті (запалення одного піротехнічного засобу).

3. ФК «Динамо» зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 200 у.о. у гривневому еквіваленті (запалення двох піротехнічних засобів).

За втручання у дії арбітра під час матчу 21-го туру Епіцентр Чемпіонату України попередити лікаря команди «Карпати» Р.Пастушенка.

За небезпечний напад на суперника у боротьбі за м’яч із ризиком нанесення травми під час матчу 21-го туру першості молодіжних складів команд ПЛ відсторонити футболіста «ФК Харків» В.Жеребцова від участі у змаганнях на два матчі (норма Дисциплінарних правил ФФУ прямої дії).

За запізнення машини швидкої допомоги на матч 21-го туру першості молодіжних складів команд ПЛ ФК «Зоря» попередити.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fpl.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com