Колегія арбітрів може запрацювати вже навесні. 11-01-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
11.01.2010
понедельник
18:09
Колегія арбітрів може запрацювати вже навесні
Рейтинг публикации

Робоча група під головуванням екс-арбітра ФІФА Василя Мельничука, до складу якої також входять фахівці ФФУ, ПФЛ та Прем’єр-ліги, підготувала необхідні для створення і функціонування колегії арбітрів професіонального футболу документи. Нині проекти Статуту колегії, Регламенту та угоди про співпрацю знаходяться на розгляді відповідних комітетів ФФУ.

− Попереду ще тривала робота по улагодженню всіх робочих моментів між сторонами. Насамперед, з Комітетом арбітрів ФФУ, − відзначає учасник робочої групи, менеджер департаменту організації та проведення змагань ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ, арбітр ФІФА Петро Іванов. − На мою думку, за сприятливих умов новій організації буде до снаги розпочати свою роботу, тобто арбітраж, вже у весняній частині нинішнього Епіцентр Чемпіонату України.

На адресу Федерації футболу України було направлено два варіанти документів. Національна асоціація має дати свою оцінку підготовленим паперам. У випадку погодження ключових моментів щодо створення колегії арбітрів Робоча група збереться вже найближчим часом для підготовки фінальної версії всіх статутних документів.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: “Прем’єр-ліга”
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]