Ігор Дедишин: "Клуб має право на пільги, оскільки займається вихованням та розвитком дітей". 23-01-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
23.01.2010
суббота
11:02
Ігор Дедишин: "Клуб має право на пільги, оскільки займається вихованням та розвитком дітей"
Рейтинг публикации

Після робочої наради з міським головою Львова та керівниками департаментів Львівської міської ради, генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин розповів Інформаційному центру клубу про питання, що їх вдалося розглянути, та, загалом, плани на 2010 рік.

- Ця зустріч вже давно на часі. Я щиро вдячний всім, хто брав у ній участь. Для нас важлива увага з боку міської ради. А для керівників школи та Академії це великий стимул для того, аби покращувати свою роботу. Сподіваюся, ми будемо й надалі рухатися паралельними курсами. Під час наради ми обговорили низку проблемних питань. Визначили, яким шляхом їх вирішувати, обговорили створення спільних робочих груп. Андрій Садовий встановив жорсткі терміни для своїх підлеглих.

- Чи можна дізнатися про деталі переговорів?

- По-перше, розглядалось питання щодо офісного приміщення на площі Міцкевича. З 1994 року клуб інвестував в нього чималі кошти, проводив ремонти та встановлював опалення. Але в 2008 році закінчився договір оренди, а новий нам запропонували на інших умовах, невигідних для клубу. Таким чином ця оренда стала своєрідним тягарем для бюджету клубу, оскільки накопичувалась доволі серйозна сума. Краще використати її для розвитку дитячого футболу. Разом ми знайшли можливі варіанти вирішення цієї проблеми, зокрема шляхом винесення цього питання на розгляд сесії міської ради. Таким чином ми зможемо отримати пільгу на тривалий термін, аби щороку не піднімати це питання. Футбольний клуб – це підприємство, але не бізнесове, а радше інвестиційне. Вважаю, що ми маємо право на пільги, оскільки займаємося вихованням та розвитком дітей.

- Як вирішили питання щодо земельних ділянок, на яких розташовані футбольні поля?

- Як і в ситуації з офісом на Міцкевича, нам нарахували серйозну суму орендної плати за землю, на якій знаходиться стадіон «Прогрес». Цей стадіон «Карпати» придбали кілька років тому, провели там гарячу воду, збудували трибуни, постійно доглядають за футбольним полем. На цьому стадіоні практично не проводяться тренування – його використовують виключно для матчів ДЮФЛ. Тому, зважаючи на ці фактори, ми звернулися з проханням на отримання пільги. До того ж у нас є проект реконструкції цього комплексу. Якщо на рівні міської ради вдасться позитивно вирішити питання з орендою і погодити проект з відповідними інстанціями, ми збудуємо на стадіоні «Прогрес» стандартне поле зі штучним покриттям, на якому могли б грати не лише команди ДЮФЛ, але й «Карпати-2» та молодіжний склад основної команди. Довкола, згідно з проектом, має бути ще 5 стандартних полів другої категорії. Це дитячі поля, менші за розміром. Хоча проект цей доволі витратний, але, думаю, ми почнемо його цьогоріч і закінчимо наступного року.

- Є ще кілька проблемних ділянок…

- Як відомо, у нас є проблеми з територіями навколо стадіону «Україна». Там розташовані так звані верхні і нижні поля. Але розвивати їх ми не в силі, бо ця земельна ділянка нам не належить. У нас немає навіть юридичних підстав там щось робити. А страждають діти, які змушені тренуватися на ямах та тирсі. Це питання ми також обговорили, погодили, тож є надія на швидке вирішення цієї довгорічної проблеми. Якщо все буде гаразд, ми проведемо на верхніх полях світло і воду. А оскільки поля, як такого, там немає, ми перенесемо його зі стадіону «Україна», коли перед початком нового чемпіонату традиційно замінимо траву. Також плануємо передати для школи одне з полів у Брюховичах.

- Які подальші плани «Карпат» щодо розвитку інфраструктури на 2010 рік?

- На тренувальних полях в Брюховичах ми плануємо збудувати сучасний медико-реабілітаційний центр. Він дасть можливість команді бути забезпеченим усім необхідним. Там буде басейн, тренажерний зал, роздягальні, кімнати відпочинку, сауна - словом, усе, що необхідно. Таке бачення навчально-тренувального процесу йде від головного тренера. Він є прихильником того, щоб збудувати центр за європейським зразком. Виглядати це буде так: гравці потренувалися, пройшли необхідні процедури, відпочили і поїхали додому до своїх родин. На нашу думку, такий центр позитивно вплине на моральний клімат в команді, підвищиться ефективність праці. До речі, це, зокрема, і побажання самих гравців. Ми плануємо збудувати такий комплекс в цьому році, щоб до початку нового чемпіонату він уже був готовий. Таким чином, команда забуде про базу – в її нинішньому розумінні.

- А як же традиційні заїзди перед грою?

- Якщо буде потреба разом побути перед грою і бажання головного тренера, клуб винайме готельний комплекс.

- Що буде з теперішньою базою?

- Вона буде використовуватися виключно для дітей та гравців молодіжних складів. Коли до нас приїжджають гравці з інших міст, ми витрачаємо кошти на їхнє проживання. Тепер така необхідність відпаде, адже матимемо де їх поселити. До того ж, саме молодим хлопцям режим не зашкодить.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]