Артем Федецький: "Москвичі захочуть взяти реванш". 03-02-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
03.02.2010
среда
11:38
Артем Федецький: "Москвичі захочуть взяти реванш"
Рейтинг публикации

Проводити передсезонні збори, особливо взимку, для футболістів ніколи не було приємною справою. Грати товариські поєдинки на фоні втоми – завдання не з легких. Але розуміння того, що саме в цей період закладається фундамент не тільки на друге коло, а й на весь рік, змушує зосереджуватися.

– Наскільки продуктивним був цей тренувальний збір?

– Тренери грамотно розпланували навантаження, тому жодних негативних моментів не виникало.

– Навіть не було таких днів, коли просто хотілося дістатися ліжка і чим швидше заснути?

– Звичайно, відчували втому – на зборах це нормальне явище. Але такого, щоб люди просто доповзали до ліжка, не траплялося. Передусім виснажують довготривалі збори. На мою думку, раніше міжсезонна підготовка була занадто великою. Деколи один збір міг проходити цілий місяць. Як кажуть у таких випадках, просто не знаєш, що робити – хоч стріляйся. Але цей період підготовки пролетів швидко.

– Зазвичай на першому зборі тренери намагаюся не брати в суперники сильні команди. Мотивують це не так важливим результатом товариських матчів, як повноцінними навантаженнями.

– Деякі тренери на перший збір беруть у суперники команди рівня обласних чемпіонатів і б’ють їм по 5, 10 і більше голів. Хоч перший збір і є для того, щоб закладати фундамент фізичної форми, вважаю, що у суперники все-таки слід брати команди або такого ж рівня, або сильніші. Адже немає мотивації зі слабким суперником, якому можна забити багато голів. У Туреччині зараз багато команд хорошого рівня і з Росії, і з України. Але з нашими ми не граємо, бо вистачає суперництва в чемпіонаті. Є непогані команди з Польщі, Румунії, Казахстану. Хоча рівень їхнього чемпіонату слабший, проте колективи достойні.

– Як би ти оцінив такі команди, як «Вісла», «Спартак» (Нальчик) і «Брашов»?

– І поляки, і росіяни були пристойними суперниками. Але все-таки більше сподобалися румуни. Ми ніби й володіли перевагою, як територіальною так і ігровою, але «Брашов» використав свої моменти…

– На другому зборі суперники будуть ще сильнішими?

– Я не кажу, що у нас на першому зборі були слабкі суперники, але тепер гратимемо з іменитішими командами. Наскільки я знаю, минулого року «Карпати» грали з «Москвою» і обіграли її. Напевно, росіяни захочуть взяти реванш.

– Чи є в команді додаткова мотивація на матчі саме з російськими командами?

– Я однаково налаштовуюся на поєдинки з командами російської Прем’єр-ліги чи з Польщі. Та й великої різниці не роблю для себе між товариськими й офіційними матчами. Якщо виходиш на поле, то треба викладатися.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК „Карпати”
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com