Заява Прем’єр-ліги щодо ситуації, навколо матчу між "Металістом" і "Карпатами" у сезоні 2007/2008 рр. 04-02-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
04.02.2010
четверг
16:02
Заява Прем’єр-ліги щодо ситуації, навколо матчу між "Металістом" і "Карпатами" у сезоні 2007/2008 рр
Рейтинг публикации

ПРЕМ’ЄР-ЛІГА глибоко занепокоєна ситуацією, що нагнітається навколо матчу між «Металістом» і «Карпатами» у сезоні 2007/2008 рр. Ми вважаємо, що Комітет з етики і чесної гри ФФУ, Контрольно-Дисциплінарний комітет ФФУ та інші уповноважені органи Федерації футболу України, які займаються розглядом цієї справи, повинні чітко і неупереджено розібратися в ній. До того часу закликаємо представників клубів та посадових осіб федерації припинити порожні та голослівні заяви, що зрештою виносяться у засоби масової інформації. Вважаємо неподобством використовувати подібні методи розслідування у такій кричущій справі.

Якщо винні будуть знайдені та покарані, Прем’єр-ліга підтримає всі санкції, що будуть до них застосовані.

Прем’єр-ліга засуджує такі неприпустимі явища як договірні матчі і гарантує своє сприяння у розслідуванні даної справи. Ми повинні разом боротися за чистоту у футболі!

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: “Прем’єр-ліга”
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com