Сергій Ковалець: "Акробатика та аеробіка між двома етапами зборів". 04-02-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
04.02.2010
четверг
18:40
Сергій Ковалець: "Акробатика та аеробіка між двома етапами зборів"
Рейтинг публикации

Головний тренер "Оболоні" Сергій Ковалець підводить проміжні підсумки тренувальних зборів команди та говорить про останні зміни у команді та плани на решту міжсезоння.

Як виоцінити перший командний збір у Туреччині?

Першій збір ми провели добре. Я задоволений тим об'ємом роботи, який виконали гравці.Я зміг добре познайомитись із гравцями та їх можливостями.

Чим зумовлена велика кількість товариських матчів?

В першу чергу треба було оцінити, які ігрові схеми можна використовувати. Вдалось подивитись усіх гравців та оцінити їх функціональні можливості і

Яка ситуація із приходом та відходом із команди гравців?

Звичайно, якщо команду залишать кілька гравців то нам необхідно буде укріплювати склад та шукати нових виконавців. На оглядинах з нами в Туреччині були Котенко та Олефір. Вважаю, що це хороші футболісти, які зможуть допомогти нам. Можливо, на наступну частину зборів ми запросимо ще кілька гравців та вже по приізді вирішимо із ким продовжити співпрацю.

На збір їздили гравці молодіжного складу. Чи вдалося їм проявити себе?

Я задоволений тим, як вони себе показали. Хлопці ще зовсім молоді і повинні набиратись досвіду, щоб вийти на новий якісний рівень. Ми будема підпускати їх до основного складу та давати шанси проявити себе.

Який розклад у команди надалі?

За кілька днів, які ми проведемо у Києві, плануємо використати для підтримки фізичної форми та покращення різних індивідуальних компонентів. Будемо займатись аеробікою та акробатикою, які позитивно вплинуть на координацію футболістів та триматимуть їх у тонусі. 6 лютого ми знову вилітаємо до Туреччини, де проведемо заключну частину зборів та спробуємо максимально ефективно підготуватись до весняної частини чемпіонату. Звичайно, проведемо кілька товариських матчів.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФК "Оболонь"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com