Дмитро Бабенко: "Прогрес очевидний". 13-02-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
13.02.2010
суббота
09:38
Дмитро Бабенко: "Прогрес очевидний"
Рейтинг публикации

Чотири дні відпочинку відділяють тренувальні етапи «Закарпаття» у Туреччині та Угорщині: вже в неділю ужгородці вирушать в закордонний Дебрецен. Наскільки ж вдалася поїздка в Анталію прес-служба ФК дізнавалася у голкіпера Дмитра Бабенка.

Дмитре, чи був складним тренувальний процес в Анталії?

- Важким цей етап точно не назвеш. Найперше через його продуманість: тренування були напрочуд цікавими, спаринги також вносили новизну під час перебування в Туреччині. Уся команда тренувалася з неприхованим оптимізмом стосовно шансів у прийдешній частині сезону.

Як оціниш свої кондиції на сьогоднішній день?

- Не скажу, що готовий на 100 відсотків, проте прогрес очевидний. Тож за себе не хвилююся - часу на підготовку та входження в оптимальний футбольний ритм вистачає.

В Анталії «Закарпаття» провело чотири контрольні матчі. Сила суперників задовольнила?

- Кожна зустріч різнилася одна від одної. У перших двох ми перемогли за рахунок класу: молодь «Зеніту» ще не доросла до суперництва з досвідченими суперниками, а футболісти казахського «Окжетпесу» запам’яталися не завжди найкращими рішеннями на полі. Інша справа, поєдинки з «Динамо» і «Сатурном». Акцентую на матчі з останніми: ця зустріч, навіть зважаючи на статус неофіційної, вважаю, не відрізнялася за цікавістю від декотрих поєдинків української прем’єр-ліги. Звісно, суперництво із майстерними колективами нам тільки на користь – попереду ж-бо не легші виклики.

Складалося враження, що перебуванню ужгородців у Туреччині перечили синоптичні умови…

- Так, з погодою нам таки не пощастило. Дощ і сильний вітер майже постійно супроводжував команду ускладнюючи процес підготовки.

На тренуваннях польові гравці неодноразово відпрацьовували удари по воротам. Як вважаєш, у кого з новоприбулих наймаститіший постріл?

- Скажу загально, однак не менш інформативно: тренерський штаб підібрав сильних виконавців, тож виділяти певних особ не стану: і ті, хто спрямований на атаку, і футболісти оборонного типу вміють прикластися до удару так, що подеколи воротар залишається безсилим.

На підготовці до сезону ще зарано ставити крапу. Дмитре, яке налаштування перед виїздом в Угорщину?

- Тільки найкраще: залишилося два тижні до першого офіційного матчу року, і за цей час нам доведеться пройти цікавий збір. А вже опісля усі думки спрямовуватимемо на боротьбу у прем’єр-лізі.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФК "Закарпаття"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com