Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
16.02.2010
вторник
09:28
Прем’єр-ліга погодилася на співпрацю із ЦФІП
Рейтинг публикации

Начальник служби безпеки Прем’єр-ліги Олег Ковальов зустрівся з керівництвом Центрального футбольного інформаційного пункту (ЦФІП). Ця структура була нещодавно створена Міністерством внутрішніх справ України на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. До повноважень ЦФІП належать проведення аналітичної роботи в середовищі проблемних футбольних вболівальників, здійснення профілактичної роботи та ведення інформаційного обміну в міжнародній системі NFIP (Національні футбольні інформаційні пункти), до якої входять країни Європейського Союзу, Росія, Туреччина і віднедавна Україна.

Під час зустрічі були обговорені питання, які безпосередньо впливають на проблему безпеки на українських стадіонах. Прем’єр-ліга запропонувала керівництву ЦФІП практичну допомогу у створенні інформаційних баз даних на офіційних вболівальників (фан-клубів) кожного клубу ПЛ та окремо на футбольних хуліганів. Це допоможе налагодити роботу з фан-рухами та фан-клубами. Офіційні вболівальники, які будуть внесені до бази даних, зможуть розраховувати на підтримку і допомогу місцевих пунктів NFIP, а виявлених порушників правопорядку на стадіонах не пускатимуть на матчі.

− Наше спільне завдання − продемонструвати іноземним колегам прагнення і можливість працювати за високими європейськими стандартами безпеки, − підкреслив начальник служби безпеки ПЛ Олег Ковальов. − Через рік до України на матчі Чемпіонату Європи з’їдуться вболівальники з багатьох країн і ми маємо забезпечити їх належними умовами перебування та безпеки.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fpl.ua
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com