Шейхи дивитимуться матчі Прем’єр-ліги. 18-02-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
18.02.2010
четверг
09:33
Шейхи дивитимуться матчі Прем’єр-ліги
Рейтинг публикации

Міжнародний партнер ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ компанія IMG реалізувала пакет медіа-прав 11 клубів на території Близького Сходу і Північної Африки. Ліцензію отримала компанія «Kuwait TV». Тепер аудиторія спортивного телеканалу «Kuwait TV3», який має ефірне покриття у 21 країні арабського світу, спостерігатиме за матчами української Прем’єр-ліги. Починаючи з весняної частини чемпіонату, у кожному турі кувейтці обиратимуть для трансляцій два поєдинки.

− Близький Схід − це перспективний ринок із вибагливим глядачем, − коментує цю угоду директор з розвитку ПЛ Вадим Галаган. − Тому у кілька разів приємніше, що «Kuwait TV» зацікавився нашим продуктом. Розширення телевізійного охоплення української Прем’єр-ліги на нові регіони Близького Сходу та Північної Африки − ще одне свідчення того, що наш телевізійний продукт стрімко розвивається. З наступного сезону, в разі об’єднання прав всіх клубів Прем’єр-ліги в єдиний пул, присутність українського елітного футбольного дивізіону у світовому інформаційному просторі може ще суттєвіше збільшитися. Відповідно, зростуть і доходи клубів від реалізації міжнародних медіа-прав.

Кувейт став п’ятою іноземною країною, телеканали яких транслюють матчі Прем’єр-ліги. Раніше ПЛ самостійно уклала ліцензійні угоди з телекомпаніями Росії та Румунії, а завдяки співпраці з компанією IMG до показу матчів приєдналися також Польща та Вірменія.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: “Прем’єр-ліга”
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com