Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
23.02.2010
вторник
19:37
Прем’єр-ліга контролює стан футбольних полів
Рейтинг публикации

Федерація футболу України разом з ПРЕМ’ЄР-ЛІГОЮ провели спільну нараду з приводу готовності стадіонів до весняної частини Епіцентр Чемпіонату України. Під час засідання представники національної асоціації заслухали звіт комісії ПЛ, яка інспектувала арени, чия готовність викликає занепокоєння. Уповноважені представники Прем’єр-ліги відвідали Ужгород, Львів, Одесу та київський стадіон «Оболонь». Остання споруда стала предметом суперечки між сторонами.

Спеціалісти Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ стверджують, що 22 лютого о 15:30 самостійно проінспектували арену «пивоварів» і виявили там ряд суттєвих недоліків, головний з яких великі ділянки поля без трави. Але того ж дня і лише на півгодини пізніше на стадіон завітали фахівці ПЛ, які залишилась цілком задоволеними якістю футбольного газону. Також не було виявлено ділянок без трави, про що напряму свідчать фотографії зроблені з місця події.

Прем’єр-ліга щодня спілкується з керівниками клубів і стадіонів, які запевняють у належній готовності полів до весняної частини Епіцентр Чемпіонату України. Нагадаємо, що Регламентом змагань передбачене зарахування технічної поразки команді клубу-господаря поля у разі незабезпечення необхідних умов для проведення матчу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: “Прем’єр-ліга”
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com