Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
03.03.2010
среда
17:23
Андрій Товт: "Бажаю Шацьких забивати... Але не "Оболоні"
Рейтинг публикации

Після повернення з «Іллічівця» воротар Андрій Товт не зміг закріпитися в основному складі «пивоварів», й восени зіграв лише один матч проти київського «Динамо». У першому офіційному матчі після зимового антракту новий наставник команди Сергій Ковалець, на відміну від колишнього тренера Юрія Максимова, довірив футболісту місце у воротах. Зрозуміло, що радості хлопця не було меж, адже фактично через півроку Андрій знову вийшов на поле в основі.

-Яке було відчуття, коли вийшов на поле, — скучив за футболом?

-Неймовірно! Головним завданням для мене було зіграти на нуль, і добре, що це вдалося. Було відчуття божевільної радості. Хотілося показати себе якнайкраще. Зміст гри мені дуже сподобався.

-Результат порадував?

-Я вважаю, що нічия — закономірний підсумок зустрічі. Як в однієї команди були шанси відзначитися, так і в іншої. Гра була нелегкою, до того ж, поле важкувате. Мені здається, що результат по грі.

-Хто з арсенальців найбільше турбував, від кого чекав неприємностей?

-Щиро кажучи, ні від кого нічого не чекав. Із команди суперника навмисне нікого собі не виокремлював. Мені було байдуже. Арсенальці грали за схемою 4-5-1, з нападників був лише Максим Шацьких. Загалом, я чекав загрози від усіх гравців. Не можна сказати, що я когось боявся.

-Проти Шацьких раніше доводилося грати?

-Було таке. Коли «Оболонь» ще минулого разу була у вищій лізі, ми грали проти «Динамо» і поступилися 1:3. Максим навіть гол тоді нам забив.

-А як тобі він у цьому матчі?

-Чогось надзвичайного у його грі я не побачив. Можливо, позначилося те, що це його перша гра в «Арсеналі», і він лише кілька днів тому уклав угоду з клубом. Щиро йому бажаю забивати голи усім командам, проти яких він грає, окрім «Оболоні» (сміється).

-З Олександром Рибкою поближче познайомився?

-Звичайно, із Сашком у нас склалися хороші стосунки. На зборах в Туреччині ми навіть мешкали в одній кімнаті.

-Конфліктів за місце в основі не буде?

-Ні, в жодному разі. Олександр дуже відкрита для спілкування людина і ми на тренуваннях один одного підтримуємо.

-Як сприйняв новину, що Денис Бойко повернувся в «Динамо»?

-Мені потрібно зважати на те, наскільки я буду корисний для «Оболоні». Треба працювати і доводити своє місце в основі незалежно від того, чи залишився б він у нашій команді, чи пішов би з неї.

-Після «Іллічівця» ти вдруге повернувся в «Оболонь», але відразу не вдалося закріпитися в основі. На поле ти майже не виходив. Не було бажання взимку змінити команду?

-Такого бажання не було. Я просто щодня працював на тренуваннях, намагався довести тренеру, що я гідний місця в основі. Юрій Максимов, на жаль, в основі мене не бачив. Мені залишалося лише працювати. Зараз змінився тренер, довірив мені перший матч.

-У тебе була розмова із Сергієм Ковальцем? Він видав тобі кредит довіри?

-Нікому місце в основі не гарантоване. За підсумками зборів тренери вирішили довірити місце у воротах проти «Арсеналу» мені. А далі все залежить від мого і моїх колег-воротарів старання. У кожному матчі, на кожному тренуванні потрібно доводити, що заслуговуєш бути в основі.

-З весною пов'язуєш великі надії?

-Звичайно. З командою хочеться виступити гідно.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Олексій Комаровський, «Український футбол»
sport.com.ua
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com