Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
05.03.2010
пятница
13:40
Кузнєцов може повернутися в “Карпати” влітку
Рейтинг публикации

Перехід на правах оренди Сергія Кузнєцова з “Карпат” у росій­ську “Аланію” є ініціативою самого футболіста. Змінити команду його спонукало бажання спробувати свої сили в російській Прем’єр-лізі, а поширені в ЗМІ чутки про його складні стосунки з Рошею Батистою тут ні до чого. Так пояснює перехід нападника керівництво клубу.

“Із Сергієм непроста ситуація, – заявив “Газеті” головний тренер “Карпат” Олег Кононов. – Не раз говорив, що головним є бажання футболіста виступати за нашу команду. Сергій хотів піти від нас, у нього, ймовірно, запаморочилося в голові від різних спокус. С. Кузнєцов “загорівся” бажанням пограти в іншому чемпіонаті. Ми пішли йому назу­стріч. Повірте, все ще може змі­нитися, влітку він може вернутися. Після гри з “Металістом” Сергій телефонував, вітав із перемогою. Стосунки підтримуємо”.

За словами генерального директора “Карпат” Ігоря Дедишина, львівський клуб не планував продавати футболіста, а тому відмовив двом європейським клубам. А ось відмовити С. Кузнєцова від переходу в “Аланію” “карпатівцям” не вдалося. “Це рішення Кузнєцова, ми не мали наміру його продавати. Трохи раніше двічі відмовили клубам, які зробили “Карпатам” офіційні пропозиції стосовно придбання прав на Сергія, – каже Ігор Михайлович. – Ідеться про німецький “Мюнхен 1860” і польську “Легію” з Варшави. Повірте, умови цих пропозицій для “Карпат” були доволі серйозні. Але коли Сергія захотіла бачити у своїх лавах російська “Аланія”, футболіст звернувся з проханням відпустити його, оскільки дуже хоче спробувати себе в росій­ській Прем’єр-лізі. Тому ми вирішили віддати С. Кузнєцова в оренду. Пішли йому назустріч”.

Орендна угода “Карпат” з “Аланією” стосовно Сергія Кузнєцова розрахована до 15 липня 2010 ро­ку. Влітку російський клуб зможе викупити 50% прав на футболіста. Після цього в “Аланії” буде ще один рік на те, щоб викупити всі права на форварда. А якщо вони цього не зроблять, то футболіст повернеться в “Карпати” і всі права на нього належатимуть львівському клубу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Гліб Ваколюк. Львівська газета
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com