Відбулося засідання №16 Дисциплінарного комітету ПЛ. 14-03-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
14.03.2010
воскресенье
11:32
Відбулося засідання №16 Дисциплінарного комітету ПЛ
Рейтинг публикации

Дисциплінарний комітет ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ вирішив:

1. ФК «Ворскла» за запалення вболівальниками команди піротехнічного засобу під час матчу 19-го туру Епіцентр Чемпіонату України зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 500 гривень.

2. ФК «Динамо» за запалення вболівальниками команди піротехнічного засобу під час матчу 19-го туру Епіцентр Чемпіонату України зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 500 гривень.

3. ФК «Дніпро» за запалення вболівальниками команди трьох піротехнічних засобів під час матчу 18-го туру Епіцентр Чемпіонату України зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 1 000 гривень.

4. ФК «Карпати»:

а) за масове порушення вболівальниками команди правил поведінки на стадіоні під час матчу 18-го туру Епіцентр Чемпіонату України (запалили 32 піротехнічні засоби, 5 з яких були кинуті на футбольне поле, та скандували образливі вислови на адресу арбітра матчу) зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 15 000 гривень;

б) за масове порушення вболівальниками команди правил поведінки на стадіоні під час матчу 18-го туру першості молодіжних складів команд ПЛ (вболівальники команди запалили 11 піротехнічних засобів, 2 з яких були кинуті на футбольне поле, що призвело до двохвилинної зупинки матчу, та кидали сніжки на футбольне поле) зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 5 000 гривень.

5. ФК «Металіст» за запалення вболівальниками команди піротехнічного засобу під час матчу 19-го туру Епіцентр Чемпіонату України зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 500 гривень.

6. ФК «Металург» Донецьк за неправомірні дії вболівальників команди під час матчу 19-го туру Епіцентр Чемпіонату України (вболівальники команди запалили 2 піротехнічні засоби та скандували образливі вислови на адресу арбітра матчу) зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 2 000 гривень.

7. ФК «Оболонь» за масове порушення вболівальниками команди правил поведінки на стадіоні під час матчу 19-го туру Епіцентр Чемпіонату України (вболівальники команди запалили 2 піротехнічних засоби, один з яких було кинуто в сектор вболівальників команди гостей, та кидали сніжки на футбольне поле) зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 5 000 гривень.

8. ФК «Чорноморець» за скандування вболівальниками команди образливих висловів на адресу арбітра матчу 18-го туру Епіцентр Чемпіонату України зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 1 000 гривень.

9. ФК «Шахтар» за неправомірні дії вболівальників команди під час матчу 19-го туру Епіцентр Чемпіонату України (вболівальники команди запалили 2 піротехнічні засоби, запалили 2 та зламали 6 пластикових сидінь) зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 3 000 гривень.

Визнати контракт між ФК «Оболонь» та головним тренером Юрієм Максимовим розірваним з 08.01.2010 р. в односторонньому порядку за ініціативою Максимова. Визначити розмір компенсації, яку належить сплатити тренеру на користь ФК «Оболонь» (за дострокове розірвання контракту в односторонньому порядку), у розмірі його заробітної платні, передбаченої контрактом з ФК «Оболонь», помноженої на кількість місяців, що залишились до закінчення терміну дії контракту.

За некоректну поведінку під час матчу 18-го туру Епіцентр Чемпіонату України головного тренера команди «Таврія» Сергія Пучкова попередити.

Частково задовольнити заявлені вимоги футболіста ФК «Іллічівець» Олександра Ситника та зобов’язати клуб сплатити на його користь четверту частину грошової винагороди, передбаченої додатковою угодою до контракту у гривнях за курсом НБУ на день оплати. Перенести на наступне засідання розгляд вимоги Ситника щодо компенсації клубом вартості лікування травми (хірургічної операції) у Німеччині.

Зважаючи на вивчення ігрового моменту Експертною комісією ФФУ не розглядати питання про вилучення з поля футболіста ФК «Іллічівець» Артема Савіна у матчі 19-го туру Епіцентр Чемпіонату України.

За навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем, у матчі 19-го туру Епіцентр Чемпіонату України відсторонити футболіста ФК «Шахтар» Луіса Адріано від участі у змаганнях на 3 матчі (норма Дисциплінарних правил ФФУ прямої дії).

За навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем, у матчі 19-го туру Епіцентр Чемпіонату України відсторонити футболіста ФК «Оболонь» Сергія Рожка від участі у змаганнях на 3 матчі (норма Дисциплінарних правил ФФУ прямої дії).

Відкласти розгляд питання про заяву колишнього футболіста ФК «Шахтар» Володимира Прийомова щодо виплати клубом заборгованості по заробітній платні, а також компенсації за дострокове розірвання контракту.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fpl.ua
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com