Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
15.03.2010
понедельник
19:00
Прем'єр-ліга закликає до боротьби за чистоту футболу
Рейтинг публикации

Дирекція Прем'єр-ліги стурбована тим, що останнім часом з боку футболістів і з боку тренерів команд почастішали випадки нецензурних висловів під час та після закінчення матчів.

Вказуємо на неприпустимість подібних випадків і вважаємо їх такими, що наносять збитків репутації всього українського футболу. Цього не можна допускати, оскільки футболісти та тренери команд, враховуючи їхній вплив на суспільство, своєю поведінкою повинні бути прикладом для молодого покоління футболістів і вболівальників, а також відчувати соціальну відповідальність перед ними.

У зв’язку з цим наполегливо просимо керівників клубів Прем’єр-ліги провести роз’яснювальну роботу зі своїми співробітниками щодо недопущення повторення подібних порушень у майбутньому.

У свою чергу, Прем’єр-ліга буде ретельно відслідковувати кожний подібний випадок та застосовувати жорсткі дисциплінарні та фінансові санкції до винних осіб.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт Прем’єр-ліги
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com