Вiталiй Данiлов: "У моєму виступi не було нiчого вигаданого". 18-03-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
18.03.2010
четверг
13:36
Вiталiй Данiлов: "У моєму виступi не було нiчого вигаданого"
Рейтинг публикации

Те, що минулого тижня утнув президент української Прем'єр-лiги Вiталiй Данiлов, шокувало керiвникiв федерацiї футболу i не залишило байдужими уболiвальникiв.

Бос нашої елiтної лiги навідався у Ньон на засідання Генеральної Асамблеї асоцiацiї європейських професійних футбольних ліг. Там, виступаючи перед керiвниками європейського футболу, Вiталiй Данiлов піддав рiзкiй критиці роботу Григорiя Суркiса. Вiн розповів європейській футбольній спiльнотi, якими методами Григорiй Михайлович керує українським футболом. А ще попросив, щоб УЕФА надіслав до України спеціальну комiсiю, яка б iз цим розiбралась.

Чому президент Прем'єр-лiги зважився на такий рiшучий крок? Детальнiше про це вiн розповiв кореспондентовi "Експресу".

- Вiталiю Богдановичу, якою була реакцiя на ваш виступ чиновникiв УЕФА та ФIФА? Чи пiдходили вони до вас пiсля цього?

- До мене пiдходили не лише пiсля засiдання Генеральної асамблеї ЄПФЛ, а навiть напередоднi нього. У Європi вже обiзнанi з проблемами клубного футболу в Українi. Однак мої колеги навiть не могли уявити, якими насправдi є масштаби того негативу, що оперiзує наш футбол. За два днi перебування у Ньонi я мав багато зустрiчей та переговорiв. Як результат, свою підтримку Прем'єр-лiзi вже висловили колеги з Англiї, Нiмеччини, Швейцарії i Польщi.

- Чи мали розмови з керiвниками ФФУ пiсля свого виступу?

- Нiхто iз ФФУ зi мною не розмовляв. Хоча я вважаю, що федерація також має бути зацiкавлена у розв'язаннi назрiлих проблем. У нас що не тур, то суддiвський скандал. Коли вже цьому буде покладено край? Нехай нацiональна асоцiацiя нарештi покаже, що не на словах хоче викорiнити явища, якi ганьблять наш футбол.

- Чи можливi дисциплiнарнi санкцiї щодо вас i Прем'єр-лiги з боку ФФУ за цю публiчну критику?

- А яка може бути санкцiя за оприлюднення iнформацiї, що повнiстю вiдповiдає дiйсностi i не є секретом для громадськостi? У моєму виступi не було нiчого вигаданого, образливого чи некоректного.

- Вам дорiкають, що не слiд було робити такi критичнi закиди у час, коли країна готується до Євро-2012. Чи може мати ваш виступ вплив на цей турнiр?

- У футболi все взаємопов'язане, i наявнiсть проблем позначається на самiй грi. А вирiшення спiрних питань призведе до вдосконалення футболу. Коли ми очистимо футбол, то надамо йому нового поштовху для розвитку.

- Що ви думаєте про призначення Равiля Сафiуллiна мiнiстром спорту?

- Я глибоко поважаю Равiля Сафовича. За вiсiм рокiв керівництва ПФЛ вiн зробив багато корисного для нашого футболу. Що може бути кращим свiдченням його квалiфiкацiї i авторитету, нiж добровiльне бажання клубiв призначити Сафiуллiна почесним президентом ПФЛ? Особисто я вдячний йому за допомогу i пiдтримку при створеннi Прем'єр-лiги та розбудовi нашої органiзацiї на початковiй стадiї. Бажаю йому якнайкращим чином проявити себе на новiй посадi i реалiзувати все задумане.

- Чи знайдуть Суркiс та Сафiуллiн спiльну мову?

- На жаль, Григорiй Михайлович будь-якi розмiрковування навколо своєї дiяльностi розглядає однозначно та безапеляцiйно. Так було за часiв Сафiуллiна у ПФЛ, так триває i зараз. Менi здається, що несприйняття iншої точки зору - це неправильна полiтика. Якщо Григорiй Суркiс перегляне свої погляди, вiн знайде порозумiння iз новим мiнiстром. А то виходить, що всi хочуть мирно спiвiснувати, але деякi мимохiдь прагнуть вирiшити i власнi iнтереси.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Максим Качурівський, газета "Експрес"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com