Прем’єр-ліга у телепросторі Середньої Азії. 18-03-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
18.03.2010
четверг
14:22
Прем’єр-ліга у телепросторі Середньої Азії
Рейтинг публикации

ПРЕМ’ЄР-ЛІГА у співпраці з компанією IMG продовжує розширювати географію телевізійного охоплення матчів Епіцентр Чемпіонату України.

Наступною іноземною територією, для якої було реалізовано пакет медіа-прав 11 клубів Прем’єр-ліги, став Казахстан. Ліцензію для першого у цій країні спортивного кабельного телеканалу «KZ SPORT-1» отримала компанія «Sport Media Central Asia».

Починаючи з наступного 21-го туру поточного чемпіонату, казахські телепартнери Прем’єр-ліги обиратимуть для трансляцій 1-2 поєдинки у кожному раунді. Угоду укладено до кінця сезону 2010/2011 рр.

Казахстан став шостим у переліку країн, телеканали яких транслюють матчі елітного українського дивізіону. Нагадаємо, що раніше Прем’єр-ліга самостійно уклала ліцензійні угоди з телекомпаніями Росії та Румунії, а після залучення до реалізації міжнародних медіа-прав компанії IMG до показу матчів також долучилися Польща, Вірменія та кувейтський телеканал «Kuwait TV3», що мовить на двадцять одну країну Північної Африки і Близького Сходу.

Таким чином, починаючи з наступного туру матчі Епіцентр Чемпіонату України транслюватимуться для аудиторії вже 26 країн світу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт Прем’єр-ліги
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com