"Арсенал" просить зробити експертизу "плівок Заварова". 18-03-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
18.03.2010
четверг
18:07
"Арсенал" просить зробити експертизу "плівок Заварова"
Рейтинг публикации

Керівництво футбольного клубу «Арсенал» (Київ) звернулося з офіційним листом до Дисциплінарного комітету Прем’єр-ліги, пропонуючи здійснити експертну оцінку аудіозапису плівки, на який містяться висловлювання колишнього тренера Олександра Заварова щодо дійсних причин його прогулів та подальшого звільнення.

Прес-служба ФК «Арсенал» нагадує, що кілька тижнів тому в мережі Інтернет з’явився аудіозапис розмови президента ФК «Арсенал» Вадима Рабіновича та колишнього головного тренера клубу Олександра Заварова. З розмови стають зрозумілими дійсні причини відсутності Олександра Заварова з власних міркувань на роботі та відмови приступити до роботи за розпорядженням керівництва.

Оскільки навколо цього запису адвокатом Олександра Заварова здійснюються інсинуації (приміром, спочатку він вимагав прослухати запис на засіданні ДК, а потім несподівано заявив у пресі про начебто його фальсифікований характер), оскільки у пресі лунають гучні заяви щодо цього запису, керівництво ФК «Арсенал» попросило Дисциплінарний комітет Прем’єр-ліги провести фоноскопію запису з метою ототожнення голосів та ознайомити з її результатами як склад Дисциплінарного комітету Прем’єр-ліги, так і футбольну громадськість.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Официальный сайт ФК "Арсенал"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com