В.Данілов звернувся до Г.Суркіса. 29-03-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
29.03.2010
понедельник
20:37
В.Данілов звернувся до Г.Суркіса
Рейтинг публикации

Відповідаючи на запит президента полтавської «Ворскли» Олега Бабаєва від 25.03.2010 р., президент ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ Віталій Данілов звернувся до президента ФФУ Григорія Суркіса:

Президенту

Федерації футболу України

Суркісу Г.М.

Копія:

Президенту

ФК «Ворскла» Полтава

Бабаєву О.М.

Шановний Григорію Михайловичу!

У листі від 25.03.2010 р. президент ФК «Ворскла» Полтава О.М.Бабаєв вказав на можливе незаконне надання судді С.Даньковському статусу арбітра ФІФА.

Голова Комітету арбітрів ФФУ В.В.Шевченко в інтерв’ю сайту «UA-Футбол» 26.03.2010 р. надав оригінальне пояснення цій ситуації. З його слів виявляється, що ФІФА заохочує систему недотримання власних норм, оскільки «йде нам назустріч і дозволяє залучати більше молодих арбітрів». Впевнений, що ФІФА апріорі не може спонукати порушувати норми, за неухильним виконанням яких вона стежить. І взагалі навряд чи курс міжнародної федерації на омолодження благоволить фальсифікаціям, приклади яких навів О.М.Бабаєв.

В тому ж інтерв’ю В.В.Шевченко розповів про ще один кричущий випадок! Виявляється, «свого часу, коли були рекомендовані у ФІФА Іщенко, Орєхов, вони також до кінця не дотримувалися всіх статей». Невже ФІФА заохочує підробку документів?

Наведені факти сколихнули Прем’єр-лігу, адже розкрилася чергова проблема в українському арбітражі. Просимо розібратися чи легітимно С.Даньковський, І.Іщенко та О.Орєхов отримали статус арбітрів ФІФА, на якій підставі були зроблені відповідні представлення в ФІФА і ким з уповноважених співробітників ФФУ були вчинені такі дії. Прошу у найкоротший термін проінформувати Учасників Прем’єр-ліги про результати службового розслідування.

З повагою, президент ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ В.Б.Данілов

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fpl.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com