Андрій Пятов: "У нас класнi захисники". 01-01-2011 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
01.01.2011
суббота
11:24
Андрій Пятов: "У нас класнi захисники"
Рейтинг публикации

Голкiпер "Шахтаря" та збiрної України має цього сезону рекордну "суху" серiю, а ще пропустив найменше голiв.

У 19 iграх чемпiонату Андрій П'ятов лише сiм разiв дiставав м'яча з власних ворiт. Крiм того, вiн вiдстояв на "нуль" 826 хвилин на "Донбас Аренi". Голкiпер поспiлкувався з кореспондентом "Експресу".

- Андрiю, ти знаєш, що в останнiй цього року матч став для тебе уже 70-м "сухим" у чемпiонатi України?

- Нi, я цього не знав. Що ж, менi приємно. (Усмiхається). Я не стежив за тим, що став рекордсменом України за кiлькiстю "сухих" хвилин. Чесно. А якщо це так, отже, нашi захисники грають правильно. Велике їм за це спасибi.

- Усе ж, у "сухих" серiях чия заслуга бiльша: воротаря чи захисникiв?

- Усiєї команди. Як любив повторювати мiй перший тренер, нинi покiйний Вiктор Носов, майже 70 вiдсоткiв роботи воротаря полягає у тому, аби командувати захисниками. Що краще ти ними командуєш, то менше доведеться стрибати i витягувати м'ячi з ворiт. Виходить, у нас класнi захисники, якi чiтко виконують усi пiдказки.

- Коли ти переходив у "Шахтар", у цiй командi було четверо висококласних голкiперiв. Шансiв, що ти проб'єшся в основу, тобi майже не давали. Чи вiрив, що так швидко зможеш стати як першим номером у гiрникiв, так i в збiрнiй?

- Якби не вiрив, то, напевне, не переходив би. Я ж iшов у "Шахтар" не сидiти на лавi, хотiв грати. Домагався цього. Були гарнi моменти, були й неприємнi. Один матч ти граєш, а потiм раз - i уже сидиш на лавi. Це неприємно, але то футбол.

- Того моменту ображаєшся на тренера?

- Та якi образи! Це рiшення тренера, а раз воно таке, то його слiд приймати i шукати причину в собi. Бо якщо ти не граєш, значить, десь щось зробив не так. Слiд знайти це, проаналiзувати, виправити i знову братися до роботи.

- "Шахтар" своєю блискучою грою, а "Динамо" - непереконливою - майже знищили iнтригу в чемпiонатi. Тобi цiкаво нинi змагатися, коли в спину нiхто не "дихає"?

- Ми не виннi, що зараз мiж першим i другим мiсцями утворився такий розрив. Ми заслужити тi очки, якi набрали. Чому "Динамо" їх не набрало, про це треба їх спитати.

А чи цiкаво змагатися? Та попереду ж безлiч матчiв, ще нiчого не вiдомо! Це по-перше. А по-друге, ми не заглядаємо до турнiрної таблицi. Кожен матч - це щось нове, щось таке, чого з тобою ранiше не було. Не буває однакових поєдинкiв. Нам цiкаво грати з кожним суперником.

- Чи зауважив якiснi змiни в суддiвствi?

- Я не люблю розповiдати про арбiтрiв. До нас прийшов поважний чоловiк, маю на увазi Коллiну, i його праця вже помiтна.

- Помiтна в тому, що "Шахтарю" за 19 турiв не пробивали жодного пенальтi?

- (Смiється). До речi, класна практика. Так би й далi без 11-метрових! Насправдi, я мав на увазi арбiтраж загалом.

- Пiсля матчу з "Брагою" у вас вiдпустка. Куди їдеш вiдпочивати?

- Їду iз сiм'єю до Єгипту. Моїй старшiй доньцi чотири з половиною роки, а молодшiй -- рiк i два мiсяцi. З ними далеко не полетиш. А в Єгипет лише три години, причому лiтак iз Донецька. Ми туди вже третiй рiк поспiль їздимо, нас повнiстю влаштовує тамтешнiй сервiс i море. Iз собою ще беремо тестя з тещею, кума з дiвчиною та мою сестру. Тож компанiя буде солiдною. Зрештою, знаю, що в Єгиптi вiдпочиватиме чимало українських

футболiстiв. Там i побачимось.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Максим Качурівський, Експрес
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]