Віталій Данілов: "Немає боргу ПЛ, а є борг 4 клубів, лояльних до Суркіса". 19-01-2011 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
19.01.2011
среда
15:41
Віталій Данілов: "Немає боргу ПЛ, а є борг 4 клубів, лояльних до Суркіса"
Рейтинг публикации

Президент ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ Віталій Данілов прокоментував інформацію, що з’явилася у ЗМІ, стосовно заборгованості ПЛ перед арбітрами:

− Заборгованість перед арбітрами, делегатами та інспекторами в обсязі понад чотири мільйони гривень не є боргом Прем’єр-ліги. Ці кошті вони недоотримали через провину чотирьох клубів, лояльних до Суркіса − «Арсенала», «Динамо», «Дніпра» та «Кривбаса», які не сплатили за свою участь у чемпіонаті. Згідно з бюджетом, затвердженим Загальними зборами Учасників ПЛ, вартість участі у чемпіонаті для кожного клубу складає 1 мільйон 650 тисяч гривень.

Клуби-учасники офіційного пулу не сплачують заявковий внесок, оскільки спонсорські кошти, отримані Прем’єр-лігою, покривають витрати на арбітраж, а решта суми розподіляється між клубами.

Чотири вищезгаданих клуби не передали телевізійні права ПЛ, отже вони беруть участь у чемпіонаті за рахунок інших 12 клубів.

«Арсенал», «Динамо», «Дніпро» та «Кривбас» заборгували не лише за арбітраж, а й Прем’єр-лізі − у сумі понад два мільйони гривень. Окрім того, порушення Регламенту змагань з боку цих клубів вже коштувало нам шести мільйонів гривень штрафних санкцій від «Епіцентра» та «Оболоні» за невиконання умов спонсорських контрактів. Це недоотриманий прибуток інших дванадцяти клубів ПЛ.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ПЛ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]