Артем Федецький: "Так не варто поводитися". 26-01-2011 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
26.01.2011
среда
16:10
Артем Федецький: "Так не варто поводитися"
Рейтинг публикации

Незважаючи на те, що команді не вдалося перемогти збірну вільних агентів Іспанії, а сам Артем не дограв до кінця відведений час, він не відмовився пояснити причину, через яку отримав червону картку. Нагадаємо, що правий захисник «зелено-білих» ударив суперника по ногах, після того як суддя не зафіксував порушення правил з боку іспанського гравця.

– Мене вилучили за дві жовті. Як на мене, то суддя спровокував усю ситуацію. Коли нам забивали перший гол, м’яч вийшов за лінію, а суддя зробив вигляд, що цього не побачив. Ясно, що його симпатії були на боці іспанської команди. Ми грали швидше за суперника, тому вони не гребували фолами. Причому грубими.

– В офіційній грі ти б собі не дозволив так зіграти проти суперника...

– Звичайно, ні. Я розумію, що і в товариських матчах так не варто поводитися. Тим паче, що я підвів всю команду. Але суперник зіграв проти мене дуже грубо, тож я не стримався. Просто десь перед моїми очима промайнула ідентична ситуація, коли мене ударили по нозі і серйозно травмували. Але у будь-якому випадку себе потрібно тримати у руках.

– У товариських матчах передбачені штрафи за необов’язкові вилучення?

– Якщо треба буде – то я готовий на фінансове покарання. Але ж тренер і сам бачив, що на полі відбувалося. Того ж Стьопу Гірського ні за що вигнали. В нього кидають м’ячем, потім б’ють, а після цього всього ще й винним роблять... Іспанські судді, одним словом.

– Команда сьогодні грала на максимумі можливостей?

– Ми на правильному шляху. Ми грали у свій звичний комбінаційний і атакувальний футбол. Переконаний, що ще кілька днів повноцінної роботи – і до турніру Copa del Sol ми підійдемо у повній бойовій готовності.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]