"Оболонь" тренується з азартом (+ фото). 27-01-2011 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ

Микола Коберський
27.01.2011
четверг
00:23
"Оболонь" тренується з азартом (+ фото)
Рейтинг публикации

Черговий тренувальний день підопічні Сергія Ковальця провели в режимі дворазових занять. Ніхто не посипав голову попелом після осічки в поєдинку з азербайджанським «Тураном». Звичайно, програвати навіть в контрольних поєдинках неприємно, але інколи поразки дають більше інформації і вчать футболістів, ніж перемоги. Головне, зробити правильні висновки і рухатися вперед. Про це щоразу головний наставник наголошує своїм підопічним. І хлопці не пропускають слова тренера повз вуха, а намагаються аналізувати, вчитися.

Ось і в середу в розкладі команди значилося чергове теоретичне заняття, на котрому були розібрані помилки в одному з контрольних матчів. Взагалі тренерський штаб «Оболоні» готує для гравців не лише розбір власних матчів. Частенько футболістам демонструють відеодобірки за участю провідних клубів Європи.

Що ж до тренувального процесу на полі, то перше заняття пройшло за сонячної погоди на допоміжному полі і було присвячене швидкісно-силовим вправам та відпрацюванню володіння м`ячем у «квадратах». Взагалі, подолання бар’єрів, фішок, стійок перетворилося у досить цікаву боротьбу між трьома групами футболістів. Хлопці так ввійшли в азарт, що перемога тієї чи іншої команди зустрічалася шаленими, радісними вигуками. Інколи, щоб вгамувати пристрасті Сергій Ковалець призначав додатковий раунд змагань. Все пройшло весело і цікаво. Ніхто й не помітив, як сплинуло півторагодинне заняття.

Після обіду небо знову затягнули хмари. Але на щастя вечірнє тренування обійшлося без дощу. На ньому команда відпрацьовувала тактичні навички у грі та удари по воротам. Голкіпером довелося продемонструвати всю свою майстерність аби вберегти ворота. І Олександр Рибка, і Вадим Деонас, і молодий Василь Литвиненко кілька разів продемонстрували неймовірні сейви, за що заслужили оплески партнерів.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]