Ігор Дедишин: Тарасенко та брати Баранці залишать Карпати ᐉ UA-Футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
04.02.2011
пятница
21:00
Ігор Дедишин: "Тарасенко та брати Баранці залишать "Карпати"
Рейтинг публикации

У коментарі Інформаційному центру «Карпат» генеральний директор «зелено-білих» Ігор Дедишин розповів про подальші трансферні кроки клубу.

- Ми продовжуємо нашу трансферну роботу. Не зважаючи на те – відчинене трансферне вікно, чи зачинене, ми працюємо над підсиленням команди. За гравцями, які нас цікавлять, слідкуємо і по півроку, і по року, цей процес не припиняється. Нам би хотілося ще підсилити команду і сподіваюся, що зусилля у цьому напрямку увінчаються успіхом. Зараз маємо реальні напрацювання. Про деталі поки що рано говорити, але ми працюємо над тим, щоб це були якісні футболісти.

- Яка ситуація з Євгеном Тарасенком та братами Баранцями, які не полетіли з командою до Іспанії?

- З Тарасенком ми розірвали контакт. Тепер він – вільний агент. Клуб дякує йому за роки, проведені в «Карпатах». Зараз підібрався такий склад, в якому йому важко конкурувати. А він вже досить віковий футболіст і йому треба грати. Тому ми пішли Євгену на зустріч і відпустили. Щодо братів Баранців – теж можна сказати, що вони не витримали конкуренції з діючими гравцями, тому зараз займаємося питанням їхнього працевлаштування. Вони гравці хорошого рівня, на них є попит. Найближчим часом вони отримають свою нову команду. За обопільною згодою сторін це питання буде врегульоване. Сподіваємося, що вони продовжать свою кар’єру на високому рівні. На жаль, не вийшло з «Карпатами», але все одно ми дякуємо їм за ці півроку. Були і голи, і гольові передачі, і бажання, і самовіддача. Може, обставини так склалися, що вони торік з нами збори не пройшли, їм було важко влитися в колектив, може вони десь не зовсім виявилися готовими до наших вимог. Але життя на цьому не закінчується. Шкода, що не вдалося їм заграти, але вони перспективі і цікаві футболісти, я їм щиро бажаю успіху. Ми разом знайдемо їм команду, щоб вони могли прогресувати.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (42)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Пармалат (Львiв)
fanatkarpat (Львов) 06.02.11 10:44 ну-ну всі))) бачу як після дербі стадіон заповнюється)))))))))))
Ответить
0
0
fanatkarpat (Львов)
Вони зрадили своїх вболівальників, так їм і треба... В місті Лева є команда - Синьо-Золота, Віддамо Їй Нашу силу і Наші серця! Пармалат (Львiв) 05.02.11 10:19 Так болій за свій фк Львів, шо ти причепився до всіх, фека Львів, фека Львів, ти тільки один вболівальник фека Львова, більше ніхто. Всі за Карпати Львів
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
Пармалат (Львiв) 05.02.11 20:06 ну це краще ніж купи-віддай :)))
Ответить
0
0
Пармалат (Львiв)
Конфуцій (Львів) 05.02.11 19:50 ну-ну... Команда гранд купи-продай...
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
Пармалат (Львiв) 05.02.11 19:35 А для чого він потрібен? Толку - нуль, жодного достойного гравця для Карпат не виховав :)
Ответить
0
0
Пармалат (Львiв)
Конфуцій (Львів) 05.02.11 19:26 Злі Ви... Чим він Вам заважає?
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
Пармалат (Львiв) 05.02.11 16:34 Ми теж його любимо - особливо таким, яким він є сьогодні ))
Ответить
0
0
Пармалат (Львiв)
Та і взагалі - ти і факти це різні, абсолютно несумісні поняття. Конфуцій (Львів) 05.02.11 16:22 ну-ну))) Коли я якусь неправду писав?, все підкріплювалось фактами-відео ))) чи це все також монтаж))) Одне краще розкажіть вірні фанати Карпат : Чому ви ненавидете ФК Львів? Я ж Карпати люблю)))
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
Пармалат (Львiв) 05.02.11 15:57 Тобто твоя зрада - це прозріння, а їхня - це ганьба? Та і взагалі - ти і факти це різні, абсолютно несумісні поняття.
Ответить
0
0
Пармалат (Львiв)
Конфуцій (Львів) 05.02.11 15:41 це не розмірковування, це факти...
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
Пармалат (Львiв) 05.02.11 10:19 Коли ти розмірковуєш про зраду, це звучить навіть смішніше, ніж коли б Мілевський обізвав Девіча симулянтом :)))
Ответить
0
0
Igorich (Львів)
західний вітер (Львів) 04.02.11 23:41 Не весь захист. Петрівським далекий від основи, Мілошевіч вкінці під кінець року теж з основи випав, жаль, що Черера прийшлося відпустити. Таким чином, залишаємо Тарасенка і по суті 1 захисника (замість Тубіча) міняємо. Заміна Авелара на Ощіпка цілком рівноцінна. Кополовець - бажання є, фізуха тоже, але він на полі тупий, як валянок, пас на 5 метрів віддати не може. Такий самий перешуганий, як його друг Вася Кобін Гурулі - не зрозуміло що в команді робить Тіаго - це теж щось не понятне. При здорових Кузнєцлві, Кожанові, Батісті, Зеньові, Гудимі, Габовді, Лукасі та ще й Кополовцеві це страшенний непотріб Тому, Ігоріч вважає, що краще б братів залишили, а Тіагу, Гурулі і Кополовця (між іншим, можна було б продати в яке небуть Дніпро за не погані гроші. Там таких, як він з руками і ногами забирають).
Ответить
0
0
Пармалат (Львiв)
Конфуцій (Львів) 05.02.11 09:34 Вони зрадили своїх вболівальників, так їм і треба... В місті Лева є команда - Синьо-Золота, Віддамо Їй Нашу силу і Наші серця!
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
Правильно... хай тепер в 2 лізі грають зрадники... -------------------------------------------------- Пармалат (Львiв) 04.02.11 21:10 А чому так зневажливо? Хіба ти до зрадників не належиш? Я думав ти культивуєш і проповідуєш цю течія, а ти... Негарно... :)))
Ответить
0
0
skaman (Obolon)
Оболонь для Баранців самий логічний варіант, Ковалець іх знає, в нього розкриються!
Ответить
0
0
Пармалат (Львiв)
Андрюха-71 (Львів) 04.02.11 23:45 нас багато, нас не подолати... Ще прийде час...
Ответить
0
0
mike50 (M)
Кополовец очень хорошо играет fanatkarpat (Львов) 04.02.11 21:55 Согласен 100%
Ответить
0
0
Андрюха-71 (Львів)
Ти один лишився. Тебе можна в Червону Книгу занести :) Tedy (Львів) 04.02.11 23:24 __________________________________________________ Та яка та Червона....... )))) Гінеса як мінімум))))) кУДА там чемпіонам)))) Пармалат, та йомайО))))))
Ответить
0
0
західний вітер (Львів)
Дуже проблематично відразу весь захист поміняти - це я про Петрівського і сербів. Якщо знову вийдуть в ЛЄ, то звичайно треба когось серйознішого брати в центр захисту, бо серби на жаль, не тянуть... Місько Кополовець взагалі не ясно що робить в команді. Може зять Димінського... А Гурулі нехай залишається. Думаю, він як Зеньов ще прибавить. Йомайо (Львів-Київ) 04.02.11 21:54 на рахунок МІСЬКА ти неправий
Ответить
0
0
справедливий (львов)
ні не сам!!!! я є тоже, але одне я зрозумів, шо кіндер, то є козел і лошара, і я маю право і причини так говорити!!!!!
Ответить
0
0
справедливий (львов)
ffsdf
Ответить
0
0
Tedy (Львів)
Пармалат (Львiв) Ти один лишився. Тебе можна в Червону Книгу занести :)
Ответить
0
0
Пармалат (Львiв)
Андрюха-71 (Львів) 04.02.11 22:36 Є і буде... і не надійся... гравці, тренери змінюються, а клуб ЗАВЖДИ БУДЕ і вболівальники завжди будуть!!!
Ответить
0
0
Андрюха-71 (Львів)
Пармалат (Львiв) 04.02.11 21:?? А чого зрадники???))))) Бо так Кіндер сказав.... якось ?)) .................................................. Пармалат,ТА ЗАСПОКІЙСЯ....нема вже такого клюбу як ФК Л,,,)......Ну нема, ну навіть трєнєр йде геть)) Є ФК \" КАРПАТИ\" !!!) і ЗВЖДИ БУДЕ!!!
Ответить
0
0
Пармалат (Львiв)
Сталь(б.Днепр)-Локомотив(Х)0-6 (Харьков) 04.02.11 21:53 так і було...
Ответить
0
0
fanatkarpat (Львов)
Igorich (Львів) 04.02.11 21:30 Кополовец очень хорошо играет
Ответить
0
0
Йомайо (Львів-Київ)
Зато такі футболісти, як Тіаго, Гурулі, Мілошевіч, Петрівський, та й Тубіча з Кополовцем до них віднести в команді залишаються. Перед тим команду ще Фурта, теж далеко не найгірший футболіст, який був в Карпатах Igorich (Львів) --------------- Дуже проблематично відразу весь захист поміняти - це я про Петрівського і сербів. Якщо знову вийдуть в ЛЄ, то звичайно треба когось серйознішого брати в центр захисту, бо серби на жаль, не тянуть... Місько Кополовець взагалі не ясно що робить в команді. Може зять Димінського... А Гурулі нехай залишається. Думаю, він як Зеньов ще прибавить.
Ответить
0
0
Сталь(б.Днепр)-Локомотив(Х)0-6 (Харьков)
Забрали, что бы ослабить конкурента за болельщицкие сердца местных жителей! Забрали - значит использовали, использовали - значит можно выкинуть!
Ответить
0
0
Йомайо (Львів-Київ)
Щось я теж думаю що Баранців обміняють на ящик пива і підуть в Оболонь...
Ответить
0
0
Пармалат (Львiв)
В Оболонь напевно відправляться, буде в Оболоні ФК Львів 2009 року
Ответить
0
0
Пармалат (Львiв)
slfc (Львів) 04.02.11 21:33 тут ти неправий, брати одного рівня футболісти...
Ответить
0
0
Mehmet Aurelio (Луганск)
ЧАНЦЕВ!!!!! АААААААААУУУУУУУУ!!!!!!!!!!!! Хватайте давже дез лишних вопросов и Баранцов и Тарасенко, а Гурского на родину!
Ответить
0
0
vituynia (Черкассы)
Ну,Женя Тарасенко,в принцыпе защитничек не плохой,тем более свободный агент,надеюсь проблем с трудоустройством не будет.
Ответить
0
0
Kortas (Харьков)
Посмотрим, год назад Карпаты конечно сильно стартовали после зимнего межсезонья, надеюсь в этом году тоже все хорошо у клуба будет, а то успел полюбить их стиль игры, есть что-то свое, надеюсь трансферы только в лучшую сторону пойдут для команды
Ответить
0
0
slfc (Львів)
Грицька треба було лишити ще на рік... Тарасенко та Борис нажаль баласт.
Ответить
0
0
Mehmet Aurelio (Луганск)
Igorich (Львів) 04.02.11 21:30 ______________ Из вышеперечисленных стоит выгнать лишь Петривского
Ответить
0
0
Igorich (Львів)
Зато такі футболісти, як Тіаго, Гурулі, Мілошевіч, Петрівський, та й Тубіча з Кополовцем до них віднести в команді залишаються. Перед тим команду ще Фурта, теж далеко не найгірший футболіст, який був в Карпатах
Ответить
0
0
M&M (Lviv)
Всі троє нормального рівня, в любу команду нижньої частини таблиці впишуться, враховуючи ліміт на легіонер, - Дим на двох останніх ще нормально заробить.
Ответить
0
0
Fc 1955 (poltava)
Павлов не спи забирай!
Ответить
0
0
VitoFirst (Львов)
У Карпат полузащита - сильнейшая линия, Баранцам было нелегко пробиться в состав. А вот уход Тарасенка не радует. Теперь у нас всего три центр-бека сомнительной квалификации... Надо срочно усиливать эту позицию!
Ответить
0
0
Kossak-dk (Київ)
Баранців до Ковальця в Оболонь. Непогані футбольори...
Ответить
0
0
Пармалат (Львiв)
Правильно... хай тепер в 2 лізі грають зрадники...
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2019.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен