Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
10.02.2011
четверг
15:25
Лукас: "У Львові почав з правої ноги"
Рейтинг публикации

В останній вечір перебування «Карпат» в Бенідормі до нападника «зелено-білих» зателефонували з найпопулярнішого спортивного радіо Іспанії «Марка». Варто сказати, що іспанські ЗМІ мають величезний авторитет серед уболівальників. Зокрема газета «Марка» щодня продає майже три мільйони примірників. Одну з найпопулярніших світових газет можна побачити практично всюди – у ресторанах, магазинах, таксі...

За словами трансфер-директора «Карпат» Ігоря Йовічевіча, кожен поважаючий себе іспанець тільки-но прокинувшись, бачить не дружину з дітьми, а «Марку». Це для них як ковток свіжого повітря. Аналогічна ситуація і з радіо «Марка». Дуже багато іспанців займаються бігом (цьому, зокрема, сприяють спеціально відведені доріжки). Неодмінним атрибутом є плеєр з навушниками. «Марка» - найпопулярніша радіостанція, яка цілодобово висвітлює усі спортивні події.

Після перемоги «Карпат» на Copa del Sol журналісти «Марки» вирішили запросити на прямий ефір двох карпатівців – Лукаса та Ігора Йовічевіча. Останній, як відомо, грав у мадридському «Реалі» і його виступи не залишилися без уваги. Майже півгодини іспанські уболівальники слухали відповіді Лукаса про Львів, Україну, команду та головного тренера.

«Насамперед, я сказав, що почав з правої ноги – це такий іспанський фразеологізм, який означає, що людині добре на новому місці і що вона щаслива» - розповів нападник «зелено-білих». «В Роберта Просінечкі свого часу не було півгодини ефіру на радіо «Марка», - сміється Йовічевіч. – А коли Просінечкі приїхав грати за «Реал», він не сходив з перших шпальт «Марки» цілий рік. Натомість 3-4 хвилини – це максимум, що могли собі дозволити на радіо».

Після Лукаса журналісти «Марки» спілкувалися з Ігорем Йовічевічем, який прекрасно розмовляє як українською, так і іспанською мовою. Трансфер-директор клубу згадав і часи проведені в «Реалі», і теперішню роботу в «Карпатах».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com