Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
14.02.2011
понедельник
18:29
Євгеній Хачеріді: "З Євро – до високих стандартів життя"
Рейтинг публикации

Захисник київського «Динамо» та національної збірної України Євгеній Хачеріді вважає, що Україна в цілому готова приймати Євро-2012. Про це він сказав в інтерв’ю журналу «Отельер и ресторатор». За словами футболіста, він помітив як в Києві з’явилися й продовжують будуватися нові готелі. «Це хороша тенденція, яка говорить про те, що ми рухаємося до високих стандартів життя», – каже спортсмен.

У свою чергу, «динамівець» Роман Єрьоменко акцентує, що більше уваги потрібно приділяти аеропортам, реконструкція та будівництво яких, на думку футболіста, відбувається не надто високими темпами.

Свої пропозиції щодо підготовки до Євро-2012 дає і «збірник» Тарас Михалик, який вважає, що сервісний персонал потрібно інтенсивно навчати англійській мові. «Усунувши мовний бар’єр, навіть якщо з іноземними гостями виникатимуть якісь проблеми, то їх можна буде швидко вирішити», – каже Михалик.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр "Україна-2012"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com