Пивовари провели волейбольний турнір (+ фото). 14-02-2011 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)

Микола Коберський
14.02.2011
понедельник
23:02
Пивовари провели волейбольний турнір (+ фото)
Рейтинг публикации

В понеділок гравці «Оболоні» отримали єдиний вихідний на другому зборі в Туреччині. На цей раз тренерський штаб, на прохання футболістів, вирішив не організовувати загальнокомандних виїздів та екскурсій, а надав можливість кожному провести вільний час за власним бажанням. Але, добре відпочивши, вранці більшість хлопців не залишилася в номерах чи блукати в нетрях інтернету, а подалася на пляж, покупатися, позагоряти. А тут як тут з`явилися помічники Сергія Ковальця і запропонували організувати міні-турнір з волейболу.

Бажаючих виявилося аж на три команди, в котрих до того ж час від часу проводилися заміни. Гра настільки захопила всіх, стільки сміху і жартів лунало на пляжному майданчику, що навіть іноземні туристи, котрі приїхали сюди відпочивати, почали в якості глядачів спостерігати за грою. Тренерський корпус також виставив свою команду, але битися на рівних з молодими їм виявилося непросто. Хоча варто зазначити, що волейболісти-футболісти вигравали нелегко. Якби ще трішки везіння, то команда тренерів могла б попасти і в призери. Але те що пальма головного жартуна в цьому турнірі дісталася масажисту Анатолію Калініну не заперечуватиме ніхто.

Після завершення імпровізованого всі залишилися задоволені проведеним часом і розрядкою, котра вкрай необхідна під час передсезонної підготовки. Вже у вівторок команду чекає два напружені тренування. Адже до відновлення чемпіонату часу залишається все менше і менше. У четвер, 17 лютого, «Оболонь» очікує останній контрольний поєдинок проти ФК «Мінськ».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com