Ґреґор Балажіц: "Маю зробити усе можливе, щоб використати свій шанс". 17-02-2011 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
17.02.2011
четверг
13:01
Ґреґор Балажіц: "Маю зробити усе можливе, щоб використати свій шанс"
Рейтинг публикации

Словенському центральному захиснику «Карпат» Ґреґору Балажіцу доводиться конкурувати за місце в основі з більш зіграними між собою сербами – Іваном Мілошевічем та Неманьєю Тубічем. Однак молодий гравець переконаний, що він зможе себе проявити на найвищому рівні.

- На зборах в Іспанії ми брали участь в турнірі, відповідно, навантаження були не такі солідні, як тут, в Туреччині. Зараз ми більше працюємо над фізичною підготовкою. І це нормально, принаймні у мене нема жодних проблем в цьому плані. Так, важко, але не смертельно. Кожна вправа, яку ми виконуємо, нам неодмінно допоможе.

- Ти вже маєш досвід подібних навантажень?

- Так, було й важче. Пам’ятаю, коли я грав за іспанські клуби, то після передсезонних тренувань просто з ніг валився. Зараз я почуваюся цілком пристойно. Найбільше мені подобається те, що ми без м’яча не бігаємо.

- Один з карпатівців жартома сказав, що він спить як убитий…

- Це індивідуальні особливості кожного гравця. Вночі я теж сплю міцно, все-таки навантаження справді серйозні. Але вдень, між тренуваннями, мені не дуже хочеться спати.

- Ти розумієш усі тренерські вказівки?

- Скажімо так – набагато краще, аніж у перші дні і тижні мого перебування в «Карпатах». Якщо вслухатися, мова дуже схожа на сербську – є багато однакових слів. Відповідно, мовної проблеми у мене нема. Трохи часу - і я зможу вивчити українську мову і спокійно спілкуватися.

- Тобі щось відомо про першого суперника «Карпат» на зборах – болгарський «Літекс»?

- Практично нічого, окрім того, що «Літекс» на даний момент є лідером чемпіонату Болгарії. Тому спаринг має вийти хорошим.

- Як ти оцінюєш конкуренцію на місце центрального захисника?

- Мілошевіч і Тубіч – сильні гравці. І це добре для мене, адже з’являється мотивація для кращої роботи. Я працюю як усі, і добре розумію, що тренер дасть мені шанс себе проявити. Я маю зробити усе можливе, щоб використати його.

- Ти вже підшукав у Львові помешкання?

- Ще ні. Приїдемо зі зборів, тоді займемося цим питанням. Коли все владнається з побутом, я б хотів, щоб моя подруга переїхала до мене.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com