Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
25.02.2011
пятница
12:12
Заява прес-служби ФК "Арсенал"
Рейтинг публикации

19 лютого 2011 року відбувався товарисько-тренувальний матч між молодіжним складом ФК «Арсенал» (Київ) та командою другої ліги ФК «Єдність» (Плиски, Чернігівська обл.).

Під час проведення матчу тренери команд за взаємною угодою сторін обмінялися гравцями: футболіст «Арсеналу» Рафальський заявився за склад «Єдності», а футболіст «Єдності» Гричак заявився за склад «Арсеналу». На 70-й хвилині матчу Олег Гричак з’явився на полі, вийшовши на заміну. Через 13 хвилин він впав, як виявилося, його спіткала раптова смерть. Це — трагедія, горе, нещасний випадок...

Олег Гричак мав діючий контракт з клубом «Єдність», грав за нього вже півтора року, більш того, як нам офіційно повідомило керівництво ФК «Єдність» (Плиски), за два дні до цього трагічного випадку пройшов у чернігівському клубі відповідну медичну комісію, не отримавши жодних заборон для тренувань та ігор.

Жодного відношення до клубу «Арсенал», до тренувального процесу в молодіжному складі «канонірів» цей гравець не мав, навіть офіційно не запрошувався на перегляд до клубу: тренерів попросили просто придивитися до нього… Що, безумовно, не робить цей нещасний випадок менш трагічним та сумним…

Керівництво ФК «Арсенал» уповноважило прес-службу висловити щирі співчуття батькам, рідним та близьким померлого, а також клубу «Єдність» (Плиски).

Ми співчуваємо — коли у футбольній родині горе, це має боліти всім!.. Ми сумуємо, що відбулося саме так!.. Ми також шкодуємо, що трагічна смерть молодого футболіста інколи стає не приводом для глибокого суму, а приводом для перекручувань, домислів та спекуляцій у деяких мас-медіа.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Пресс-служба ФК "Арсенал"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com